New Ways, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50489950
DIČ: 2120347537
IČ DPH: SK2120347537
Tatranská Lomnica 158, Vysoké Tatry

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tatranská Lomnica 158, Vysoké Tatry Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 13. 9. 2016
Základné imanie: 7,5 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/33417/P
Predmet podnikania (výber): Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí; Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Peter Bartoň od 13. 9. 2016
    konateľspoločník
  • Peter Polovka od 31. 3. 2017
    konateľspoločník
  • Zdenka Argalášová od 29. 4. 2017
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť New Ways, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 19 % na 2,0 tis. € a tržby jej klesli o 15 % na 42,3 tis. €.

42,3 tis. €
Tržby
2,0 tis. €
Zisk
19,2 tis. €
Aktíva
15,9 tis. €
Vlastné imanie
17 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,7 tis., 2022 438, 2023 406, 2024 1,7 tis., 2025 2,0 tis.20212,7 tis.2022438202340620241,7 tis.20252,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 47,0 tis., 2022 25,5 tis., 2023 26,5 tis., 2024 49,5 tis., 2025 42,3 tis.202147,0 tis.202225,5 tis.202326,5 tis.202449,5 tis.202542,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 42,3 tis. € 2,0 tis. €
2024 49,5 tis. € 1,7 tis. €
2023 26,5 tis. € 406 €
2022 25,5 tis. € 438 €
2021 47,0 tis. € 2,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie15,9 tis. €
  • Záväzky3,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma New Ways, s.r.o. v konkurze?

New Ways, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma New Ways, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala New Ways, s.r.o. tržby 42,3 tis. €.

Je firma New Ways, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 New Ways, s.r.o. dosiahla zisk 2,0 tis. €.

Je New Ways, s.r.o. platiteľom DPH?

New Ways, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma New Ways, s.r.o. sídli?

New Ways, s.r.o. má sídlo na adrese Tatranská Lomnica 158, Vysoké Tatry, 059 60.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026