SLOVIL s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50487027
DIČ: 2120347592
IČ DPH: SK2120347592
Bučinová 8698/2, Bratislava - mestská časť Vrakuňa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bučinová 8698/2, Bratislava - mestská časť Vrakuňa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 13. 9. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2017
Spisová značka: Sro/119427/B
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marcin Klupś od 20. 3. 2017
    konateľspoločník
  • Nicolas Klupś od 5. 4. 2017
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SLOVIL s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 75 % na 59,1 tis. € a tržby jej narástli o 9 % na 51,3 mil. €.

51,3 mil. €
Tržby
59,1 tis. €
Zisk
51,5 mil. €
Celkové výnosy
5,8 mil. €
Aktíva
2,4 mil. €
Vlastné imanie
59 %
Celková zadlženosť
2,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 414,7 tis., 2022 993,7 tis., 2023 222,6 tis., 2024 240,9 tis., 2025 59,1 tis.2021414,7 tis.2022993,7 tis.2023222,6 tis.2024240,9 tis.202559,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 40,8 mil., 2022 71,0 mil., 2023 53,0 mil., 2024 47,1 mil., 2025 51,3 mil.202140,8 mil.202271,0 mil.202353,0 mil.202447,1 mil.202551,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 51,3 mil. € 59,1 tis. €
2024 47,1 mil. € 240,9 tis. €
2023 53,0 mil. € 222,6 tis. €
2022 71,0 mil. € 993,7 tis. €
2021 40,8 mil. € 414,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok106,4 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok1,1 mil. €
  • Zásoby24,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky4,2 mil. €
  • Finančné účty319,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie100,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,3 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie59,1 tis. €
  • Rezervy1,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky3,5 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SLOVIL s.r.o. v konkurze?

SLOVIL s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SLOVIL s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SLOVIL s.r.o. tržby 51,3 mil. €.

Je firma SLOVIL s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SLOVIL s.r.o. dosiahla zisk 59,1 tis. €.

Je SLOVIL s.r.o. platiteľom DPH?

SLOVIL s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SLOVIL s.r.o. sídli?

SLOVIL s.r.o. má sídlo na adrese Bučinová 8698/2, Bratislava - mestská časť Vrakuňa, 821 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026