INLEK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50482939
DIČ: 2120355842
IČ DPH: SK2120355842
Rajčianska 26, Bratislava - mestská časť Vrakuňa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rajčianska 26, Bratislava - mestská časť Vrakuňa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 27. 9. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 3. 5. 2017
Spisová značka: Sro/114292/B
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Branislav Kálig od 27. 9. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť INLEK s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 23 % na 285,5 tis. € a tržby jej narástli o 9 % na 5,2 mil. €.

5,2 mil. €
Tržby
285,5 tis. €
Zisk
5,2 mil. €
Celkové výnosy
896,6 tis. €
Aktíva
522,4 tis. €
Vlastné imanie
42 %
Celková zadlženosť
9,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 200,5 tis., 2022 201,9 tis., 2023 236,0 tis., 2024 231,4 tis., 2025 285,5 tis.2021200,5 tis.2022201,9 tis.2023236,0 tis.2024231,4 tis.2025285,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,8 mil., 2022 4,6 mil., 2023 4,7 mil., 2024 4,8 mil., 2025 5,2 mil.20213,8 mil.20224,6 mil.20234,7 mil.20244,8 mil.20255,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,2 mil. € 285,5 tis. €
2024 4,8 mil. € 231,4 tis. €
2023 4,7 mil. € 236,0 tis. €
2022 4,6 mil. € 201,9 tis. €
2021 3,8 mil. € 200,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok309,4 tis. €
  • Zásoby168,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky202,2 tis. €
  • Finančné účty215,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie924 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov231,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie285,5 tis. €
  • Rezervy1,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky371,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma INLEK s. r. o. v konkurze?

INLEK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma INLEK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala INLEK s. r. o. tržby 5,2 mil. €.

Je firma INLEK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 INLEK s. r. o. dosiahla zisk 285,5 tis. €.

Je INLEK s. r. o. platiteľom DPH?

INLEK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma INLEK s. r. o. sídli?

INLEK s. r. o. má sídlo na adrese Rajčianska 26, Bratislava - mestská časť Vrakuňa, 821 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026