Kovár K + K, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50463675
DIČ: 2120350826
IČ DPH: SK2120350826
Na Pekárkach 2263/11, Stupava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Na Pekárkach 2263/11, Stupava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 20. 9. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2017
Spisová značka: Sro/114142/B
Predmet podnikania (výber): Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobc…; Nákladná cestná doprava vykonavaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Kristian Kovár od 20. 9. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Kovár K + K, s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 100 % na 1 € a tržby jej klesli o 10 % na 190,9 tis. €.

190,9 tis. €
Tržby
1 €
Strata
192,6 tis. €
Celkové výnosy
243,9 tis. €
Aktíva
49,2 tis. €
Vlastné imanie
80 %
Celková zadlženosť
26,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,9 tis., 2022 2,4 tis., 2023 1,8 tis., 2024 −960, 2025 −120216,9 tis.20222,4 tis.20231,8 tis.2024−9602025−1
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 168,7 tis., 2022 176,1 tis., 2023 185,0 tis., 2024 212,9 tis., 2025 190,9 tis.2021168,7 tis.2022176,1 tis.2023185,0 tis.2024212,9 tis.2025190,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 190,9 tis. € -1 €
2024 212,9 tis. € -960 €
2023 185,0 tis. € 1,8 tis. €
2022 176,1 tis. € 2,4 tis. €
2021 168,7 tis. € 6,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok208,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky16,5 tis. €
  • Finančné účty19,2 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie49,2 tis. €
  • Záväzky194,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Kovár K + K, s.r.o. v konkurze?

Kovár K + K, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Kovár K + K, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Kovár K + K, s.r.o. tržby 190,9 tis. €.

Je firma Kovár K + K, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Kovár K + K, s.r.o. vykázala stratu 1 €.

Je Kovár K + K, s.r.o. platiteľom DPH?

Kovár K + K, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Kovár K + K, s.r.o. sídli?

Kovár K + K, s.r.o. má sídlo na adrese Na Pekárkach 2263/11, Stupava, 900 31.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026