INTERMEDIC SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50454854
DIČ: 2120348967
IČ DPH: SK2120348967
Forbasy 53, Forbasy

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Forbasy 53, Forbasy Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.51
Dátum vzniku: 19. 8. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2017
Spisová značka: Sro/33331/P
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Alena Šugereková od 19. 8. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť INTERMEDIC SK, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 50 % na 4,7 tis. € a tržby jej klesli o 17 % na 341,0 tis. €.

341,0 tis. €
Tržby
4,7 tis. €
Zisk
344,1 tis. €
Celkové výnosy
180,1 tis. €
Aktíva
60,6 tis. €
Vlastné imanie
66 %
Celková zadlženosť
28,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,2 tis., 2022 15,7 tis., 2023 5,8 tis., 2024 9,3 tis., 2025 4,7 tis.20214,2 tis.202215,7 tis.20235,8 tis.20249,3 tis.20254,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 304,9 tis., 2022 308,8 tis., 2023 348,4 tis., 2024 412,0 tis., 2025 341,0 tis.2021304,9 tis.2022308,8 tis.2023348,4 tis.2024412,0 tis.2025341,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 341,0 tis. € 4,7 tis. €
2024 412,0 tis. € 9,3 tis. €
2023 348,4 tis. € 5,8 tis. €
2022 308,8 tis. € 15,7 tis. €
2021 304,9 tis. € 4,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok88,5 tis. €
  • Zásoby1,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky8,7 tis. €
  • Finančné účty80,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie324 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov50,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie4,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky98,7 tis. €
  • Bankové úvery5,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie13,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma INTERMEDIC SK, s.r.o. v konkurze?

INTERMEDIC SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma INTERMEDIC SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala INTERMEDIC SK, s.r.o. tržby 341,0 tis. €.

Je firma INTERMEDIC SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 INTERMEDIC SK, s.r.o. dosiahla zisk 4,7 tis. €.

Je INTERMEDIC SK, s.r.o. platiteľom DPH?

INTERMEDIC SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma INTERMEDIC SK, s.r.o. sídli?

INTERMEDIC SK, s.r.o. má sídlo na adrese Forbasy 53, Forbasy, 065 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026