V! official, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50446533
DIČ: 2120333204
IČ DPH: SK2120333204
Tallerova 4, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tallerova 4, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba odevov 14.19
Dátum vzniku: 11. 8. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2020
Spisová značka: Sro/113326/B
Predmet podnikania (výber): Odevná výroba; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Katarzyna Kijowska od 11. 8. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť V! official, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 10 % na 17,2 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 155,2 tis. €.

155,2 tis. €
Tržby
17,2 tis. €
Zisk
145,4 tis. €
Aktíva
110,6 tis. €
Vlastné imanie
24 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,9 tis., 2022 9,2 tis., 2023 27,1 tis., 2024 15,6 tis., 2025 17,2 tis.202110,9 tis.20229,2 tis.202327,1 tis.202415,6 tis.202517,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 146,6 tis., 2022 136,5 tis., 2023 158,1 tis., 2024 158,6 tis., 2025 155,2 tis.2021146,6 tis.2022136,5 tis.2023158,1 tis.2024158,6 tis.2025155,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 155,2 tis. € 17,2 tis. €
2024 158,6 tis. € 15,6 tis. €
2023 158,1 tis. € 27,1 tis. €
2022 136,5 tis. € 9,2 tis. €
2021 146,6 tis. € 10,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie110,6 tis. €
  • Záväzky34,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma V! official, s.r.o. v konkurze?

V! official, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma V! official, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala V! official, s.r.o. tržby 155,2 tis. €.

Je firma V! official, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 V! official, s.r.o. dosiahla zisk 17,2 tis. €.

Je V! official, s.r.o. platiteľom DPH?

V! official, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma V! official, s.r.o. sídli?

V! official, s.r.o. má sídlo na adrese Tallerova 4, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026