DEDIS Slovakia s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50445201
DIČ: 2120330201
Cintorínska 2365/7, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Cintorínska 2365/7, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 5. 8. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/52914/S

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • SLOVAK MANAGEMENT GROUP LLC od 25. 7. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť DEDIS Slovakia s. r. o. v roku 2024 zvýšila zisk o 67 % na 2,8 tis. € a tržby jej narástli o 19 % na 16,0 tis. €.

16,0 tis. €
Tržby
2,8 tis. €
Zisk
31,9 tis. €
Aktíva
26,3 tis. €
Vlastné imanie
17 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 1,3 tis., 2021 142, 2022 1,2 tis., 2023 1,7 tis., 2024 2,8 tis.20201,3 tis.202114220221,2 tis.20231,7 tis.20242,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 15,2 tis., 2021 9,6 tis., 2022 16,0 tis., 2023 13,5 tis., 2024 16,0 tis.202015,2 tis.20219,6 tis.202216,0 tis.202313,5 tis.202416,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 16,0 tis. € 2,8 tis. €
2023 13,5 tis. € 1,7 tis. €
2022 16,0 tis. € 1,2 tis. €
2021 9,6 tis. € 142 €
2020 15,2 tis. € 1,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie26,3 tis. €
  • Záväzky5,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DEDIS Slovakia s. r. o. v konkurze?

DEDIS Slovakia s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DEDIS Slovakia s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala DEDIS Slovakia s. r. o. tržby 16,0 tis. €.

Je firma DEDIS Slovakia s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 DEDIS Slovakia s. r. o. dosiahla zisk 2,8 tis. €.

Kde firma DEDIS Slovakia s. r. o. sídli?

DEDIS Slovakia s. r. o. má sídlo na adrese Cintorínska 2365/7, Banská Bystrica, 974 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026