ENAU s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50444026
DIČ: 2120340167
IČ DPH: SK2120340167
Komárany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Komárany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.11
Dátum vzniku: 30. 7. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2017
Spisová značka: Sro/33249/P
Predmet podnikania (výber): Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Prenájom hnuteľných vecí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Pavol Fedorčák od 30. 7. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ENAU s. r. o. v roku 2025 udržala zisk 33,3 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 883,4 tis. €.

883,4 tis. €
Tržby
33,3 tis. €
Zisk
889,7 tis. €
Celkové výnosy
348,8 tis. €
Aktíva
218,3 tis. €
Vlastné imanie
37 %
Celková zadlženosť
35,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 26,8 tis., 2022 39,2 tis., 2023 38,3 tis., 2024 33,2 tis., 2025 33,3 tis.202126,8 tis.202239,2 tis.202338,3 tis.202433,2 tis.202533,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 320,0 tis., 2022 580,4 tis., 2023 533,6 tis., 2024 832,5 tis., 2025 883,4 tis.2021320,0 tis.2022580,4 tis.2023533,6 tis.2024832,5 tis.2025883,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 883,4 tis. € 33,3 tis. €
2024 832,5 tis. € 33,2 tis. €
2023 533,6 tis. € 38,3 tis. €
2022 580,4 tis. € 39,2 tis. €
2021 320,0 tis. € 26,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok224,6 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky4,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky53,0 tis. €
  • Finančné účty67,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov179,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie33,3 tis. €
  • Rezervy1,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky23,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky106,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ENAU s. r. o. v konkurze?

ENAU s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ENAU s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ENAU s. r. o. tržby 883,4 tis. €.

Je firma ENAU s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ENAU s. r. o. dosiahla zisk 33,3 tis. €.

Je ENAU s. r. o. platiteľom DPH?

ENAU s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ENAU s. r. o. sídli?

ENAU s. r. o. má sídlo na adrese Komárany, 093 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026