Sadare s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50441426
DIČ: 2120327231
IČ DPH: SK2120327231
Hviezdoslavovo nám. 3, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hviezdoslavovo nám. 3, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 21. 7. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 28. 9. 2016
Spisová značka: Sro/112926/B
Predmet podnikania (výber): prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iba základných služieb spojených s prenájmom; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Eric Assimakopoulos od 1. 9. 2016
    konateľ
  • Adriana Assimakopoulos od 5. 1. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Sadare s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 87 % na 625,1 tis. € a tržby jej narástli o 95 % na 1,1 mil. €.

1,1 mil. €
Tržby
625,1 tis. €
Zisk
1,1 mil. €
Celkové výnosy
872,2 tis. €
Aktíva
630,6 tis. €
Vlastné imanie
28 %
Celková zadlženosť
82,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 465,7 tis., 2022 371,8 tis., 2023 422,7 tis., 2024 334,6 tis., 2025 625,1 tis.2021465,7 tis.2022371,8 tis.2023422,7 tis.2024334,6 tis.2025625,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 626,0 tis., 2022 780,9 tis., 2023 659,2 tis., 2024 560,7 tis., 2025 1,1 mil.2021626,0 tis.2022780,9 tis.2023659,2 tis.2024560,7 tis.20251,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,1 mil. € 625,1 tis. €
2024 560,7 tis. € 334,6 tis. €
2023 659,2 tis. € 422,7 tis. €
2022 780,9 tis. € 371,8 tis. €
2021 626,0 tis. € 465,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok124,3 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok20,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky393,7 tis. €
  • Finančné účty334,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie625,1 tis. €
  • Rezervy1,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky82,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky158,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Sadare s. r. o. v konkurze?

Sadare s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Sadare s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Sadare s. r. o. tržby 1,1 mil. €.

Je firma Sadare s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Sadare s. r. o. dosiahla zisk 625,1 tis. €.

Je Sadare s. r. o. platiteľom DPH?

Sadare s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Sadare s. r. o. sídli?

Sadare s. r. o. má sídlo na adrese Hviezdoslavovo nám. 3, Bratislava, 811 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026