Virtual Medicine, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50425749
DIČ: 2120345282
IČ DPH: SK2120345282
Digital Park II, Einsteinova 25, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Digital Park II, Einsteinova 25, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.01
Dátum vzniku: 30. 7. 2016
Základné imanie: 193,1 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 23. 6. 2017
Spisová značka: Sro/113067/B
Predmet podnikania (výber): Prenájom hnuteľných vecí; Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Počítačové služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Tomáš Brngál od 30. 7. 2016
    konateľspoločník
  • Mgr. Art. Michal Tkáč od 14. 2. 2020
    konateľspoločník
  • Bc. Filip Šandor od 17. 2. 2022
    spoločník
  • Ing. Aleš Mäsiar od 6. 4. 2024
    spoločník
  • Penta Hospitals SK, a. s. od 28. 6. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Virtual Medicine, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 34 % na 223,5 tis. € a tržby jej narástli o 19 % na 510,8 tis. €.

510,8 tis. €
Tržby
223,5 tis. €
Zisk
963,0 tis. €
Celkové výnosy
1,3 mil. €
Aktíva
716,9 tis. €
Vlastné imanie
44 %
Celková zadlženosť
60,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,6 tis., 2022 −29,3 tis., 2023 140,2 tis., 2024 166,3 tis., 2025 223,5 tis.20211,6 tis.2022−29,3 tis.2023140,2 tis.2024166,3 tis.2025223,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 196,9 tis., 2022 206,1 tis., 2023 350,8 tis., 2024 429,2 tis., 2025 510,8 tis.2021196,9 tis.2022206,1 tis.2023350,8 tis.2024429,2 tis.2025510,8 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 331,5 tis., 2022 222,7 tis., 2023 355,5 tis., 2024 552,4 tis., 2025 963,0 tis.2021331,5 tis.2022222,7 tis.2023355,5 tis.2024552,4 tis.2025963,0 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 0, 2023 0, 2024 27,9 tis., 2025 63,6 tis.202102022020230202427,9 tis.202563,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 510,8 tis. € 223,5 tis. €
2024 429,2 tis. € 166,3 tis. €
2023 350,8 tis. € 140,2 tis. €
2022 206,1 tis. € -29,3 tis. €
2021 196,9 tis. € 1,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok48,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky61,4 tis. €
  • Finančné účty1,2 mil. €
  • Časové rozlíšenie19,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie193,1 tis. €
  • Kapitálové fondy123,6 tis. €
  • Fondy zo zisku7,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov169,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie223,5 tis. €
  • Rezervy18,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky457 €
  • Krátkodobé záväzky136,0 tis. €
  • Bankové úvery14,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie398,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Virtual Medicine, s. r. o. v konkurze?

Virtual Medicine, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Virtual Medicine, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Virtual Medicine, s. r. o. tržby 510,8 tis. €.

Je firma Virtual Medicine, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Virtual Medicine, s. r. o. dosiahla zisk 223,5 tis. €.

Je Virtual Medicine, s. r. o. platiteľom DPH?

Virtual Medicine, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Virtual Medicine, s. r. o. sídli?

Virtual Medicine, s. r. o. má sídlo na adrese Digital Park II, Einsteinova 25, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026