Sirowa Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50410148
DIČ: 2120329299
IČ DPH: SK2120329299
Prievozská 4A, Blok B, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Prievozská 4A, Blok B, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 20. 7. 2016
Základné imanie: 250,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2017
Spisová značka: Sro/112866/B
Predmet podnikania (výber): vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteĺovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dr. Horst Warzecha od 20. 7. 2016
    konateľ
  • SIROWA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA od 17. 9. 2022
    spoločník
  • Anna Stupkiewicz-Ostrowska od 20. 7. 2016
    prokurista
  • Mgr. Vladimír Dupal od 27. 4. 2019
    prokurista
  • Robert Konopka od 20. 7. 2016
    prokurista
  • Tomáš Szabó od 17. 9. 2022
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Sirowa Slovakia s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 58 % na 59,0 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 6,8 mil. €.

6,8 mil. €
Tržby
59,0 tis. €
Zisk
7,3 mil. €
Celkové výnosy
2,8 mil. €
Aktíva
716,8 tis. €
Vlastné imanie
74 %
Celková zadlženosť
−0,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 56,2 tis., 2022 59,1 tis., 2023 37,3 tis., 2024 139,2 tis., 2025 59,0 tis.202156,2 tis.202259,1 tis.202337,3 tis.2024139,2 tis.202559,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,7 mil., 2022 4,9 mil., 2023 7,6 mil., 2024 7,0 mil., 2025 6,8 mil.20213,7 mil.20224,9 mil.20237,6 mil.20247,0 mil.20256,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 6,8 mil. € 59,0 tis. €
2024 7,0 mil. € 139,2 tis. €
2023 7,6 mil. € 37,3 tis. €
2022 4,9 mil. € 59,1 tis. €
2021 3,7 mil. € 56,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok3,4 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok793 €
  • Zásoby45,5 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky136,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,4 mil. €
  • Finančné účty121,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie105,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie250,0 tis. €
  • Fondy zo zisku20,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov386,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie59,0 tis. €
  • Rezervy425,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,6 mil. €
  • Časové rozlíšenie731 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Sirowa Slovakia s.r.o. v konkurze?

Sirowa Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Sirowa Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Sirowa Slovakia s.r.o. tržby 6,8 mil. €.

Je firma Sirowa Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Sirowa Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 59,0 tis. €.

Je Sirowa Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

Sirowa Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Sirowa Slovakia s.r.o. sídli?

Sirowa Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Prievozská 4A, Blok B, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026