RUGER DE, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50407872
DIČ: 2120312744
IČ DPH: SK2120312744
Podvysoká 387, Podvysoká

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Podvysoká 387, Podvysoká Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 2. 7. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 8. 8. 2016
Spisová značka: Sro/65984/L
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ján Srniček od 2. 7. 2016
    konateľspoločník
  • Rudolf Srniček od 2. 7. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RUGER DE, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 279 % na 29,9 tis. € a tržby jej klesli o 21 % na 1,0 mil. €.

1,0 mil. €
Tržby
29,9 tis. €
Zisk
1,0 mil. €
Celkové výnosy
533,4 tis. €
Aktíva
263,3 tis. €
Vlastné imanie
51 %
Celková zadlženosť
14,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 72,8 tis., 2022 28,1 tis., 2023 26,0 tis., 2024 7,9 tis., 2025 29,9 tis.202172,8 tis.202228,1 tis.202326,0 tis.20247,9 tis.202529,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,3 mil., 2022 1,5 mil., 2023 1,8 mil., 2024 1,3 mil., 2025 1,0 mil.20211,3 mil.20221,5 mil.20231,8 mil.20241,3 mil.20251,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,0 mil. € 29,9 tis. €
2024 1,3 mil. € 7,9 tis. €
2023 1,8 mil. € 26,0 tis. €
2022 1,5 mil. € 28,1 tis. €
2021 1,3 mil. € 72,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok95,3 tis. €
  • Zásoby99,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky318,9 tis. €
  • Finančné účty16,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy234,5 tis. €
  • Fondy zo zisku5,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-11,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie29,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky4,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky265,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RUGER DE, s.r.o. v konkurze?

RUGER DE, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RUGER DE, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RUGER DE, s.r.o. tržby 1,0 mil. €.

Je firma RUGER DE, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RUGER DE, s.r.o. dosiahla zisk 29,9 tis. €.

Je RUGER DE, s.r.o. platiteľom DPH?

RUGER DE, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RUGER DE, s.r.o. sídli?

RUGER DE, s.r.o. má sídlo na adrese Podvysoká 387, Podvysoká, 023 57.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026