Incasum s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50403982
DIČ: 2120330432
Plynárenská 7/A, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Plynárenská 7/A, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 12. 7. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/112700/B
Predmet podnikania (výber): faktoring a forfaiting; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Boris Šváby od 12. 7. 2016
    konateľ
  • Mgr. Peter Bartošík od 12. 7. 2016
    konateľ
  • B & S Estate s.r.o. od 24. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Incasum s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 1 % na 41,9 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 47,1 tis. €.

47,1 tis. €
Tržby
41,9 tis. €
Zisk
126,5 tis. €
Aktíva
126,1 tis. €
Vlastné imanie
0 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −413, 2022 7,7 tis., 2023 6,9 tis., 2024 41,5 tis., 2025 41,9 tis.2021−41320227,7 tis.20236,9 tis.202441,5 tis.202541,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 4,2 tis., 2022 93,2 tis., 2023 27,8 tis., 2024 49,2 tis., 2025 47,1 tis.20214,2 tis.202293,2 tis.202327,8 tis.202449,2 tis.202547,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 47,1 tis. € 41,9 tis. €
2024 49,2 tis. € 41,5 tis. €
2023 27,8 tis. € 6,9 tis. €
2022 93,2 tis. € 7,7 tis. €
2021 4,2 tis. € -413 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie126,1 tis. €
  • Záväzky374 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Incasum s. r. o. v konkurze?

Incasum s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Incasum s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Incasum s. r. o. tržby 47,1 tis. €.

Je firma Incasum s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Incasum s. r. o. dosiahla zisk 41,9 tis. €.

Kde firma Incasum s. r. o. sídli?

Incasum s. r. o. má sídlo na adrese Plynárenská 7/A, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026