VG - NED STAV, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50402242
DIČ: 2120319982
IČ DPH: SK2120319982
Jasenov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jasenov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.12
Dátum vzniku: 26. 7. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 13. 1. 2017
Spisová značka: Sro/33228/P
Predmet podnikania (výber): Výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy s počtom vozidiel 1; prípravné práce k realizácii stavby; uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Vladislav Gavaľa od 15. 6. 2025
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VG - NED STAV, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 97 % na 1,7 tis. € a tržby jej narástli o 220 % na 2,3 mil. €.

2,3 mil. €
Tržby
1,7 tis. €
Zisk
2,4 mil. €
Celkové výnosy
1,0 mil. €
Aktíva
28,4 tis. €
Vlastné imanie
97 %
Celková zadlženosť
4,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −44,4 tis., 2022 −117,1 tis., 2023 25,1 tis., 2024 64,3 tis., 2025 1,7 tis.2021−44,4 tis.2022−117,1 tis.202325,1 tis.202464,3 tis.20251,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 312,0 tis., 2022 147,0 tis., 2023 553,1 tis., 2024 725,8 tis., 2025 2,3 mil.2021312,0 tis.2022147,0 tis.2023553,1 tis.2024725,8 tis.20252,3 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 369,0 tis., 2022 121,8 tis., 2023 557,3 tis., 2024 732,2 tis., 2025 2,4 mil.2021369,0 tis.2022121,8 tis.2023557,3 tis.2024732,2 tis.20252,4 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 0, 2023 0, 2024 3,8 tis., 2025 3,8 tis.20210202202023020243,8 tis.20253,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,3 mil. € 1,7 tis. €
2024 725,8 tis. € 64,3 tis. €
2023 553,1 tis. € 25,1 tis. €
2022 147,0 tis. € -117,1 tis. €
2021 312,0 tis. € -44,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok301,6 tis. €
  • Zásoby338,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky143,8 tis. €
  • Finančné účty238,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy86,5 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-65,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky889,1 tis. €
  • Bankové úvery54,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VG - NED STAV, s.r.o. v konkurze?

VG - NED STAV, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VG - NED STAV, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VG - NED STAV, s.r.o. tržby 2,3 mil. €.

Je firma VG - NED STAV, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VG - NED STAV, s.r.o. dosiahla zisk 1,7 tis. €.

Je VG - NED STAV, s.r.o. platiteľom DPH?

VG - NED STAV, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VG - NED STAV, s.r.o. sídli?

VG - NED STAV, s.r.o. má sídlo na adrese Jasenov, 066 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 19. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026