DAMALIS s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50399292
DIČ: 2120313701
IČ DPH: SK2120313701
Panenská 23, Bratislava - mestská časť Staré mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Panenská 23, Bratislava - mestská časť Staré mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 2. 7. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2017
Spisová značka: Sro/112569/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoo…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Ján Hrončák od 12. 7. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DAMALIS s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 2,9 tis. € a tržby jej klesli o 23 % na 233,8 tis. €.

233,8 tis. €
Tržby
2,9 tis. €
Strata
235,0 tis. €
Celkové výnosy
122,6 tis. €
Aktíva
23,7 tis. €
Vlastné imanie
81 %
Celková zadlženosť
55,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,9 tis., 2022 18,5 tis., 2023 10,7 tis., 2024 3,8 tis., 2025 −2,9 tis.20215,9 tis.202218,5 tis.202310,7 tis.20243,8 tis.2025−2,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 74,2 tis., 2022 340,9 tis., 2023 321,1 tis., 2024 304,7 tis., 2025 233,8 tis.202174,2 tis.2022340,9 tis.2023321,1 tis.2024304,7 tis.2025233,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 233,8 tis. € -2,9 tis. €
2024 304,7 tis. € 3,8 tis. €
2023 321,1 tis. € 10,7 tis. €
2022 340,9 tis. € 18,5 tis. €
2021 74,2 tis. € 5,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok32,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky83,0 tis. €
  • Finančné účty7,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov21,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-2,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky39,5 tis. €
  • Bankové úvery49,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DAMALIS s. r. o. v konkurze?

DAMALIS s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DAMALIS s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DAMALIS s. r. o. tržby 233,8 tis. €.

Je firma DAMALIS s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DAMALIS s. r. o. vykázala stratu 2,9 tis. €.

Je DAMALIS s. r. o. platiteľom DPH?

DAMALIS s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DAMALIS s. r. o. sídli?

DAMALIS s. r. o. má sídlo na adrese Panenská 23, Bratislava - mestská časť Staré mesto, 811 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026