JOCIA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50392981
DIČ: 2120307288
Alstrova 6530/94, Bratislava - mestská časť Rača

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Alstrova 6530/94, Bratislava - mestská časť Rača Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné osobné služby 96.04
Dátum vzniku: 1. 7. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/112553/B
Predmet podnikania (výber): Výskum a vývoj v oblasti spoločenských a humanitárnych vied; Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Jaroslava Orosová od 1. 7. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JOCIA s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 67 % na 23,0 tis. € a tržby jej ostali na 229,3 tis. €.

229,3 tis. €
Tržby
23,0 tis. €
Zisk
231,2 tis. €
Celkové výnosy
182,2 tis. €
Aktíva
174,8 tis. €
Vlastné imanie
4 %
Celková zadlženosť
61,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,3 tis., 2022 35,8 tis., 2023 98,6 tis., 2024 70,5 tis., 2025 23,0 tis.202118,3 tis.202235,8 tis.202398,6 tis.202470,5 tis.202523,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 121,7 tis., 2022 146,3 tis., 2023 234,0 tis., 2024 229,8 tis., 2025 229,3 tis.2021121,7 tis.2022146,3 tis.2023234,0 tis.2024229,8 tis.2025229,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 229,3 tis. € 23,0 tis. €
2024 229,8 tis. € 70,5 tis. €
2023 234,0 tis. € 98,6 tis. €
2022 146,3 tis. € 35,8 tis. €
2021 121,7 tis. € 18,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok30,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky45,2 tis. €
  • Finančné účty106,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku6,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov140,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie23,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky7,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JOCIA s.r.o. v konkurze?

JOCIA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JOCIA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JOCIA s.r.o. tržby 229,3 tis. €.

Je firma JOCIA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JOCIA s.r.o. dosiahla zisk 23,0 tis. €.

Kde firma JOCIA s.r.o. sídli?

JOCIA s.r.o. má sídlo na adrese Alstrova 6530/94, Bratislava - mestská časť Rača, 831 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026