ROAD 66, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50390422
DIČ: 2120302888
IČ DPH: SK2120302888
Družby 322, Podbrezová

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Družby 322, Podbrezová Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ubytovanie 55.20
Dátum vzniku: 23. 6. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2018
Spisová značka: Sro/30108/S
Predmet podnikania (výber): ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach a v chatov…; ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zari…; ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • PaedDr. Juraj Smrečan od 20. 2. 2025
    konateľ
  • Slovenská asociácia ROUTE 66 od 10. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ROAD 66, s.r.o. v roku 2025 zvýšila stratu o 128 % na 7,3 tis. €.

0 €
Tržby
7,3 tis. €
Strata
0 €
Celkové výnosy
78,0 tis. €
Aktíva
31,5 tis. €
Vlastné imanie
60 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,9 tis., 2022 15,2 tis., 2023 19,5 tis., 2024 −3,2 tis., 2025 −7,3 tis.20215,9 tis.202215,2 tis.202319,5 tis.2024−3,2 tis.2025−7,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 70,5 tis., 2022 125,2 tis., 2023 109,9 tis., 2024 17,6 tis., 2025 0202170,5 tis.2022125,2 tis.2023109,9 tis.202417,6 tis.20250
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 0 € -7,3 tis. €
2024 17,6 tis. € -3,2 tis. €
2023 109,9 tis. € 19,5 tis. €
2022 125,2 tis. € 15,2 tis. €
2021 70,5 tis. € 5,9 tis. €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky15,7 tis. €
  • Finančné účty62,3 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie31,5 tis. €
  • Záväzky46,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ROAD 66, s.r.o. v konkurze?

ROAD 66, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Je firma ROAD 66, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ROAD 66, s.r.o. vykázala stratu 7,3 tis. €.

Je ROAD 66, s.r.o. platiteľom DPH?

ROAD 66, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ROAD 66, s.r.o. sídli?

ROAD 66, s.r.o. má sídlo na adrese Družby 322, Podbrezová, 976 98.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026