FRESH BBQ , s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50387529
DIČ: 2120322908
IČ DPH: SK2120322908
Prievozská 14/A, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Prievozská 14/A, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.29
Dátum vzniku: 24. 6. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2017
Spisová značka: Sro/112356/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkooo…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Xiaowei Yan od 11. 11. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FRESH BBQ , s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 6 % na 159,4 tis. € a tržby jej narástli o 50 % na 4,2 mil. €.

4,2 mil. €
Tržby
159,4 tis. €
Zisk
4,2 mil. €
Celkové výnosy
1,1 mil. €
Aktíva
921,0 tis. €
Vlastné imanie
19 %
Celková zadlženosť
24,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −364,9 tis., 2022 89,2 tis., 2023 162,8 tis., 2024 169,2 tis., 2025 159,4 tis.2021−364,9 tis.202289,2 tis.2023162,8 tis.2024169,2 tis.2025159,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 684,8 tis., 2022 1,3 mil., 2023 2,0 mil., 2024 2,8 mil., 2025 4,2 mil.2021684,8 tis.20221,3 mil.20232,0 mil.20242,8 mil.20254,2 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 873,9 tis., 2022 1,3 mil., 2023 2,0 mil., 2024 2,8 mil., 2025 4,2 mil.2021873,9 tis.20221,3 mil.20232,0 mil.20242,8 mil.20254,2 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 0, 2023 0, 2024 4,1 tis., 2025 18,8 tis.20210202202023020244,1 tis.202518,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,2 mil. € 159,4 tis. €
2024 2,8 mil. € 169,2 tis. €
2023 2,0 mil. € 162,8 tis. €
2022 1,3 mil. € 89,2 tis. €
2021 684,8 tis. € -364,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok372,5 tis. €
  • Zásoby45,5 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky39,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky277,6 tis. €
  • Finančné účty402,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy500,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov256,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie159,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky13,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky203,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FRESH BBQ , s. r. o. v konkurze?

FRESH BBQ , s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FRESH BBQ , s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FRESH BBQ , s. r. o. tržby 4,2 mil. €.

Je firma FRESH BBQ , s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FRESH BBQ , s. r. o. dosiahla zisk 159,4 tis. €.

Je FRESH BBQ , s. r. o. platiteľom DPH?

FRESH BBQ , s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FRESH BBQ , s. r. o. sídli?

FRESH BBQ , s. r. o. má sídlo na adrese Prievozská 14/A, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026