ERPOSOLAR s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50381806
DIČ: 2120302294
IČ DPH: SK2120302294
Za Baštou 2387/2, Krupina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Za Baštou 2387/2, Krupina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.21
Dátum vzniku: 22. 6. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 8. 7. 2016
Spisová značka: Sro/30102/S
Predmet podnikania (výber): Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení elektrických; Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky; Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Erik Polievka od 22. 6. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ERPOSOLAR s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 13 % na 2,4 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 231,3 tis. €.

231,3 tis. €
Tržby
2,4 tis. €
Zisk
240,5 tis. €
Celkové výnosy
118,4 tis. €
Aktíva
30,0 tis. €
Vlastné imanie
75 %
Celková zadlženosť
13,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,2 tis., 2022 6,7 tis., 2023 5,7 tis., 2024 2,1 tis., 2025 2,4 tis.20212,2 tis.20226,7 tis.20235,7 tis.20242,1 tis.20252,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 220,7 tis., 2022 912,2 tis., 2023 403,6 tis., 2024 247,4 tis., 2025 231,3 tis.2021220,7 tis.2022912,2 tis.2023403,6 tis.2024247,4 tis.2025231,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 231,3 tis. € 2,4 tis. €
2024 247,4 tis. € 2,1 tis. €
2023 403,6 tis. € 5,7 tis. €
2022 912,2 tis. € 6,7 tis. €
2021 220,7 tis. € 2,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok40,8 tis. €
  • Zásoby61,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky10,1 tis. €
  • Finančné účty6,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie206 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov22,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,4 tis. €
  • Rezervy100 €
  • Dlhodobé záväzky5,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky82,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ERPOSOLAR s.r.o. v konkurze?

ERPOSOLAR s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ERPOSOLAR s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ERPOSOLAR s.r.o. tržby 231,3 tis. €.

Je firma ERPOSOLAR s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ERPOSOLAR s.r.o. dosiahla zisk 2,4 tis. €.

Je ERPOSOLAR s.r.o. platiteľom DPH?

ERPOSOLAR s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ERPOSOLAR s.r.o. sídli?

ERPOSOLAR s.r.o. má sídlo na adrese Za Baštou 2387/2, Krupina, 963 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026