ASENTI Services s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50375776
DIČ: 2120303416
IČ DPH: SK2120303416
Mlynské Nivy 80/C, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mlynské Nivy 80/C, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.20
Dátum vzniku: 23. 6. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2016
Spisová značka: Sro/112337/B
Predmet podnikania (výber): Počítačové služby; Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ladislav Čanaky od 23. 5. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ASENTI Services s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 2 % na 240,2 tis. € a tržby jej narástli o 14 % na 1,8 mil. €.

1,8 mil. €
Tržby
240,2 tis. €
Zisk
1,8 mil. €
Celkové výnosy
1,2 mil. €
Aktíva
813,6 tis. €
Vlastné imanie
34 %
Celková zadlženosť
19,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 182,3 tis., 2022 126,9 tis., 2023 146,7 tis., 2024 245,1 tis., 2025 240,2 tis.2021182,3 tis.2022126,9 tis.2023146,7 tis.2024245,1 tis.2025240,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,0 mil., 2022 965,5 tis., 2023 1,0 mil., 2024 1,6 mil., 2025 1,8 mil.20211,0 mil.2022965,5 tis.20231,0 mil.20241,6 mil.20251,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,8 mil. € 240,2 tis. €
2024 1,6 mil. € 245,1 tis. €
2023 1,0 mil. € 146,7 tis. €
2022 965,5 tis. € 126,9 tis. €
2021 1,0 mil. € 182,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok12,2 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok150,0 tis. €
  • Zásoby339,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky215,0 tis. €
  • Finančné účty508,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy1,9 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov566,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie240,2 tis. €
  • Rezervy319 €
  • Dlhodobé záväzky564 €
  • Krátkodobé záväzky418,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ASENTI Services s. r. o. v konkurze?

ASENTI Services s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ASENTI Services s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ASENTI Services s. r. o. tržby 1,8 mil. €.

Je firma ASENTI Services s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ASENTI Services s. r. o. dosiahla zisk 240,2 tis. €.

Je ASENTI Services s. r. o. platiteľom DPH?

ASENTI Services s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ASENTI Services s. r. o. sídli?

ASENTI Services s. r. o. má sídlo na adrese Mlynské Nivy 80/C, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026