SITRA GROUP s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50374656
DIČ: 2120323634
IČ DPH: SK2120323634
Hurbanova 2482/114, Malacky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hurbanova 2482/114, Malacky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Skladové hospodárstvo a pomocné činnosti v doprave 52.29
Dátum vzniku: 23. 7. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 9. 2016
Spisová značka: Sro/112956/B
Predmet podnikania (výber): Zasielateľstvo; Zabezpečovanie nadrozmerných prepráv okrem činností vykonávanej orgánmi polície; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Branislav Rusnák od 25. 1. 2025
    konateľ
  • Erik Rusnák od 20. 3. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SITRA GROUP s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 11,1 tis. € a tržby jej narástli o 595 % na 236,9 tis. €.

236,9 tis. €
Tržby
11,1 tis. €
Strata
239,6 tis. €
Celkové výnosy
108,0 tis. €
Aktíva
4,5 tis. €
Vlastné imanie
96 %
Celková zadlženosť
0,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 980, 2022 1,3 tis., 2023 −792, 2024 248, 2025 −11,1 tis.202198020221,3 tis.2023−79220242482025−11,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 34,3 tis., 2022 40,1 tis., 2023 37,4 tis., 2024 34,1 tis., 2025 236,9 tis.202134,3 tis.202240,1 tis.202337,4 tis.202434,1 tis.2025236,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 236,9 tis. € -11,1 tis. €
2024 34,1 tis. € 248 €
2023 37,4 tis. € -792 €
2022 40,1 tis. € 1,3 tis. €
2021 34,3 tis. € 980 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok81,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky16,6 tis. €
  • Finančné účty8,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku598 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov10,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-11,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky20,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky82,8 tis. €
  • Bankové úvery4 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SITRA GROUP s. r. o. v konkurze?

SITRA GROUP s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SITRA GROUP s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SITRA GROUP s. r. o. tržby 236,9 tis. €.

Je firma SITRA GROUP s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SITRA GROUP s. r. o. vykázala stratu 11,1 tis. €.

Je SITRA GROUP s. r. o. platiteľom DPH?

SITRA GROUP s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SITRA GROUP s. r. o. sídli?

SITRA GROUP s. r. o. má sídlo na adrese Hurbanova 2482/114, Malacky, 901 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026