IT Group Consulting s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50369164
DIČ: 2120297608
IČ DPH: SK2120297608
Zelená ulica 2D/X5, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zelená ulica 2D/X5, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99 SK NACE podľa Štatistického úradu SR (Register právnických osôb) — štatistická klasifikácia hlavnej činnosti, nie predmet podnikania z obchodného registra.
Dátum vzniku: 14. 6. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 19. 12. 2016
Spisová značka: Sro/30044/S
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Poskytovanie služieb osobného charakteru a pre osobnú hygienu; Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Karen Diyatyan od 17. 10. 2016
    konateľspoločník
    Podiel: 85 % Vklad: 4 250 €
  • Svetlana Diiatian od 3. 9. 2024
    spoločník
    Podiel: 15 % Vklad: 750 €

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť IT Group Consulting s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 69 % na 4,2 tis. € a tržby jej klesli o 28 % na 271,4 tis. €.

271,4 tis. €
Tržby
4,2 tis. €
Zisk
271,4 tis. €
Celkové výnosy
30,8 tis. €
Aktíva
23,7 tis. €
Vlastné imanie
23 %
Celková zadlženosť
13,7 %
Návratnosť aktív (ROA)
3,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,2 tis., 2022 34,0 tis., 2023 21,5 tis., 2024 13,4 tis., 2025 4,2 tis.20219,2 tis.202234,0 tis.202321,5 tis.202413,4 tis.20254,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 506,6 tis., 2022 549,6 tis., 2023 466,2 tis., 2024 374,6 tis., 2025 271,4 tis.2021506,6 tis.2022549,6 tis.2023466,2 tis.2024374,6 tis.2025271,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 271,4 tis. € 4,2 tis. €
2024 374,6 tis. € 13,4 tis. €
2023 466,2 tis. € 21,5 tis. €
2022 549,6 tis. € 34,0 tis. €
2021 506,6 tis. € 9,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky505 €
  • Finančné účty30,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie64 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov13,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie4,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky7,0 tis. €

Finančné ukazovatele

2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017
Návratnosť vlastného kapitálu (ROE) 17,9 % — — — — — — — —
Návratnosť aktív (ROA) 13,7 % — — — — — — — —
Zisková marža 1,6 % — — — — — — — —
Hrubá marža 3,0 % — — — — — — — —
Celková zadlženosť 23,3 % 75,3 % 61,4 % 48,4 % 41,6 % 49,7 % 77,8 % 64,9 % 57,4 %
Daň z príjmov 1 920 € — — — — — — — —

Návratnosť a marže z výsledku hospodárenia po zdanení; celková zadlženosť = záväzky / aktíva. Pri zápornom vlastnom imaní sa ROE nepočíta.

Účtovné závierky

Súvaha a výkaz ziskov a strát po riadkoch tak, ako ich firma podala do Registra účtovných závierok. Zobrazené sú vyplnené riadky; sumy v celých eurách.

Riadky závierky zatiaľ nemáme načítané za roky: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017 — sú v origináli nižšie.

Originály v Registri účtovných závierok

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

História z obchodného registra

Osoby, ktoré už vo vedení ani vo vlastníctve nie sú

  • Zhaneta Diyatyankonateľ, spoločník14. 6. 2016 – 3. 1. 2023
  • Jozef Šuhajdakonateľ, spoločník14. 6. 2016 – 22. 5. 2017

Výpis z obchodného registra SR ↗

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma IT Group Consulting s.r.o. v konkurze?

IT Group Consulting s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma IT Group Consulting s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala IT Group Consulting s.r.o. tržby 271,4 tis. €.

Je firma IT Group Consulting s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 IT Group Consulting s.r.o. dosiahla zisk 4,2 tis. €.

Je IT Group Consulting s.r.o. platiteľom DPH?

IT Group Consulting s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma IT Group Consulting s.r.o. sídli?

IT Group Consulting s.r.o. má sídlo na adrese Zelená ulica 2D/X5, Banská Bystrica, 974 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 23. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 23. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 23. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 21. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 22. 10. 2026