Kniland s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50365363
DIČ: 2120291569
IČ DPH: SK2120291569
Gogoľova 18, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Gogoľova 18, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 7. 6. 2016
Základné imanie: 6,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 17. 10. 2016
Spisová značka: Sro/152535/B
Predmet podnikania (výber): Skladovanie a uskladňovanie; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Michal Černický od 7. 6. 2016
    konateľspoločník
  • Ing. Roman Mikláš od 6. 2. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Kniland s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 52 % na 12,9 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 1,5 mil. €.

1,5 mil. €
Tržby
12,9 tis. €
Zisk
1,5 mil. €
Celkové výnosy
509,3 tis. €
Aktíva
191,8 tis. €
Vlastné imanie
62 %
Celková zadlženosť
17,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 77,4 tis., 2022 94,2 tis., 2023 887, 2024 26,7 tis., 2025 12,9 tis.202177,4 tis.202294,2 tis.2023887202426,7 tis.202512,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 730,8 tis., 2022 1,1 mil., 2023 1,3 mil., 2024 1,4 mil., 2025 1,5 mil.2021730,8 tis.20221,1 mil.20231,3 mil.20241,4 mil.20251,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,5 mil. € 12,9 tis. €
2024 1,4 mil. € 26,7 tis. €
2023 1,3 mil. € 887 €
2022 1,1 mil. € 94,2 tis. €
2021 730,8 tis. € 77,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok3,4 tis. €
  • Zásoby311,8 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky10,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky49,1 tis. €
  • Finančné účty125,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie8,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,0 tis. €
  • Fondy zo zisku600 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov172,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie12,9 tis. €
  • Rezervy7,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky97,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky122,0 tis. €
  • Bankové úvery52,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Kniland s. r. o. v konkurze?

Kniland s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Kniland s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Kniland s. r. o. tržby 1,5 mil. €.

Je firma Kniland s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Kniland s. r. o. dosiahla zisk 12,9 tis. €.

Je Kniland s. r. o. platiteľom DPH?

Kniland s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Kniland s. r. o. sídli?

Kniland s. r. o. má sídlo na adrese Gogoľova 18, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026