MENT, CORP. s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50362763
DIČ: 2120306100
IČ DPH: SK2120306100
Vodná 1138/24, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vodná 1138/24, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 29. 6. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2016
Spisová značka: Sro/41161/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Samuel Škvaril od 29. 6. 2016
    konateľspoločník
  • Michal Paulovič od 29. 6. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MENT, CORP. s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 3 % na 10,2 tis. € a tržby jej klesli o 13 % na 400,4 tis. €.

400,4 tis. €
Tržby
10,2 tis. €
Zisk
401,1 tis. €
Celkové výnosy
321,3 tis. €
Aktíva
128,8 tis. €
Vlastné imanie
60 %
Celková zadlženosť
28,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,2 tis., 2022 8,1 tis., 2023 −6,7 tis., 2024 10,5 tis., 2025 10,2 tis.20211,2 tis.20228,1 tis.2023−6,7 tis.202410,5 tis.202510,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 391,4 tis., 2022 479,1 tis., 2023 393,4 tis., 2024 458,8 tis., 2025 400,4 tis.2021391,4 tis.2022479,1 tis.2023393,4 tis.2024458,8 tis.2025400,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 400,4 tis. € 10,2 tis. €
2024 458,8 tis. € 10,5 tis. €
2023 393,4 tis. € -6,7 tis. €
2022 479,1 tis. € 8,1 tis. €
2021 391,4 tis. € 1,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok172,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky25,3 tis. €
  • Finančné účty123,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy70,2 tis. €
  • Fondy zo zisku1,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov41,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie10,2 tis. €
  • Rezervy1,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky135,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky55,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MENT, CORP. s.r.o. v konkurze?

MENT, CORP. s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MENT, CORP. s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MENT, CORP. s.r.o. tržby 400,4 tis. €.

Je firma MENT, CORP. s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MENT, CORP. s.r.o. dosiahla zisk 10,2 tis. €.

Je MENT, CORP. s.r.o. platiteľom DPH?

MENT, CORP. s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MENT, CORP. s.r.o. sídli?

MENT, CORP. s.r.o. má sídlo na adrese Vodná 1138/24, Nitra, 949 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026