Gyncentrum Nitra s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50361741
DIČ: 2120290590
Pod Sokolom 6644/20, Nitrianske Hrnčiarovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pod Sokolom 6644/20, Nitrianske Hrnčiarovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 3. 6. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/40969/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; organizovanie kurzov, školení a seminárov; reklamné a marketingové služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Andrea Máňová od 29. 1. 2020
    konateľspoločník
  • Peter Uharček od 3. 6. 2016
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Gyncentrum Nitra s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 20 % na 82,8 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 414,0 tis. €.

414,0 tis. €
Tržby
82,8 tis. €
Zisk
418,8 tis. €
Celkové výnosy
666,3 tis. €
Aktíva
645,1 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť
58,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 78,9 tis., 2022 71,2 tis., 2023 82,5 tis., 2024 103,6 tis., 2025 82,8 tis.202178,9 tis.202271,2 tis.202382,5 tis.2024103,6 tis.202582,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 312,1 tis., 2022 320,2 tis., 2023 357,2 tis., 2024 429,9 tis., 2025 414,0 tis.2021312,1 tis.2022320,2 tis.2023357,2 tis.2024429,9 tis.2025414,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 414,0 tis. € 82,8 tis. €
2024 429,9 tis. € 103,6 tis. €
2023 357,2 tis. € 82,5 tis. €
2022 320,2 tis. € 71,2 tis. €
2021 312,1 tis. € 78,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok132,3 tis. €
  • Zásoby252 €
  • Krátkodobé pohľadávky157,6 tis. €
  • Finančné účty376,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku5,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov551,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie82,8 tis. €
  • Rezervy2,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky19,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Gyncentrum Nitra s.r.o. v konkurze?

Gyncentrum Nitra s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Gyncentrum Nitra s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Gyncentrum Nitra s.r.o. tržby 414,0 tis. €.

Je firma Gyncentrum Nitra s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Gyncentrum Nitra s.r.o. dosiahla zisk 82,8 tis. €.

Kde firma Gyncentrum Nitra s.r.o. sídli?

Gyncentrum Nitra s.r.o. má sídlo na adrese Pod Sokolom 6644/20, Nitrianske Hrnčiarovce, 951 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026