Fine Consulting SK, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50356984
DIČ: 2120287972
Mlynské nivy 48, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mlynské nivy 48, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19 SK NACE podľa Štatistického úradu SR (Register právnických osôb) — štatistická klasifikácia hlavnej činnosti, nie predmet podnikania z obchodného registra.
Dátum vzniku: 1. 6. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/111848/B
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblast služieb; Vedenie účtovníctva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Zuzana Maderová Okanovičová od 24. 3. 2023
    konateľspoločník
  • Ing. Eva Hlavatá od 27. 11. 2024
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Fine Consulting SK, s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 19,7 tis. € a tržby jej narástli o 47 % na 48,9 tis. €.

48,9 tis. €
Tržby
19,7 tis. €
Zisk
49,6 tis. €
Celkové výnosy
37,9 tis. €
Aktíva
26,7 tis. €
Vlastné imanie
30 %
Celková zadlženosť
52,1 %
Návratnosť aktív (ROA)
45,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 998, 2022 8,2 tis., 2023 6,0 tis., 2024 −7,4 tis., 2025 19,7 tis.202199820228,2 tis.20236,0 tis.2024−7,4 tis.202519,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 16,8 tis., 2022 22,3 tis., 2023 19,0 tis., 2024 33,3 tis., 2025 48,9 tis.202116,8 tis.202222,3 tis.202319,0 tis.202433,3 tis.202548,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 48,9 tis. € 19,7 tis. €
2024 33,3 tis. € -7,4 tis. €
2023 19,0 tis. € 6,0 tis. €
2022 22,3 tis. € 8,2 tis. €
2021 16,8 tis. € 998 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky26,9 tis. €
  • Finančné účty11,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie19,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky8,1 tis. €
  • Bankové úvery3,1 tis. €

Finančné ukazovatele

2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 6–12/2016skrátené obdobie
Návratnosť vlastného kapitálu (ROE) 74,0 % −43,5 % 20,9 % 36,3 % 6,9 % 23,0 % 17,4 % 1,9 % 19,7 % 25,3 %
Návratnosť aktív (ROA) 52,1 % −31,5 % 16,8 % 25,4 % 6,7 % 22,0 % 17,4 % 1,6 % 18,6 % 23,6 %
Zisková marža 40,3 % — — — — — — — — —
Hrubá marža 45,3 % — — — — — — — — —
Celková zadlženosť 29,6 % 27,6 % 19,5 % 30,2 % 3,1 % 4,4 % 0,0 % 13,4 % 5,4 % 6,7 %
Daň z príjmov 2 240 € — — — — — — — — —

Návratnosť a marže z výsledku hospodárenia po zdanení; celková zadlženosť = záväzky / aktíva. Pri zápornom vlastnom imaní sa ROE nepočíta.

Účtovné závierky

Súvaha a výkaz ziskov a strát po riadkoch tak, ako ich firma podala do Registra účtovných závierok. Zobrazené sú vyplnené riadky; sumy v celých eurách.

Súvaha — aktíva Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
001 Spolu majetok 37 864 €
014 B. Obežný majetok 37 864 €
017 B.III. Krátkodobé pohľadávky súčet 26 868 €
018 B.III.1. Pohľadávky z obchodného styku 650 €
020 3. Ostatné pohľadávky 26 218 €
021 B.IV. Finančný majetok 10 996 €
022 B.IV.1. Peniaze a účty v bankách 10 996 €
Súvaha — pasíva Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
024 Spolu vlastné imanie a záväzky 37 864 €
025 A. Vlastné imanie 26 654 €
026 A.I. Základné imanie 5 000 €
027 A.I.1. Základné imanie a zmeny základného imania 5 000 €
030 A.III. Fondy zo zisku 500 €
032 A.V. Nerozdelený zisk alebo neuhradená strata minulých rokov 1 421 €
033 A.VI. Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení 19 733 €
034 B. Záväzky 11 210 €
037 B.III. Dlhodobé bankové úvery 3 133 €
038 B.IV. Krátkodobé záväzky okrem rezerv, úverov a výpomoci súčet 8 077 €
039 B.IV.1. Krátkodobé záväzky z obchodného styku 5 387 €
041 3. Daňové záväzky a dotácie 2 240 €
042 4. Ostatné krátkodobé záväzky 450 €
Výkaz ziskov a strát Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
001 Výnosy z hospodárskej činnosti spolu súčet 48 918 €
003 II. Tržby z predaja vlastných výrobkov a služieb 48 918 €
008 Náklady na hospodársku činnosť spolu súčet 27 114 €
011 C. Služby 26 754 €
013 E. Dane a poplatky 125 €
017 I. Ostatné náklady na hospodársku činnosť 235 €
018 Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti 21 804 €
019 Pridaná hodnota 22 164 €
020 Výnosy z finančnej činnosti spolu súčet 703 €
024 X. Výnosové úroky 703 €
027 Náklady na finančnú činnosť spolu súčet 534 €
031 M. Nákladové úroky 339 €
033 O. Ostatné náklady na finančnú činnosť 195 €
034 Výsledok hospodárenia z finančnej činnosti 169 €
035 Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie pred zdanením 21 973 €
036 P. Daň z príjmov 2 240 €
038 Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení 19 733 €

Riadky závierky zatiaľ nemáme načítané za roky: 2024, 2023, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016 — sú v origináli nižšie.

Originály v Registri účtovných závierok

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

História z obchodného registra

Register nevedie predchádzajúce názvy, sídla ani osoby, ktoré by sme mali uložené.

Výpis z obchodného registra SR ↗

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Fine Consulting SK, s. r. o. v konkurze?

Fine Consulting SK, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Fine Consulting SK, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Fine Consulting SK, s. r. o. tržby 48,9 tis. €.

Je firma Fine Consulting SK, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Fine Consulting SK, s. r. o. dosiahla zisk 19,7 tis. €.

Kde firma Fine Consulting SK, s. r. o. sídli?

Fine Consulting SK, s. r. o. má sídlo na adrese Mlynské nivy 48, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 25. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 24. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 25. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 24. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 21. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 22. 10. 2026