NINMAH s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50356194
DIČ: 2120292581
IČ DPH: SK2120292581
Čiližská 8, Bratislava - mestská časť Vrakuňa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Čiližská 8, Bratislava - mestská časť Vrakuňa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 4. 6. 2016
Základné imanie: 5,1 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/111928/B
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Kamran Roshan od 3. 8. 2016
    konateľspoločník
  • Yazdan Roshan od 24. 4. 2026
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť NINMAH s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 36 % na 3,0 tis. € a tržby jej narástli o 103 % na 44,9 tis. €.

44,9 tis. €
Tržby
3,0 tis. €
Zisk
211,9 tis. €
Aktíva
191,4 tis. €
Vlastné imanie
10 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 20,6 tis., 2022 17,0 tis., 2023 14,4 tis., 2024 2,2 tis., 2025 3,0 tis.202120,6 tis.202217,0 tis.202314,4 tis.20242,2 tis.20253,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 26,6 tis., 2022 27,0 tis., 2023 17,6 tis., 2024 22,1 tis., 2025 44,9 tis.202126,6 tis.202227,0 tis.202317,6 tis.202422,1 tis.202544,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 44,9 tis. € 3,0 tis. €
2024 22,1 tis. € 2,2 tis. €
2023 17,6 tis. € 14,4 tis. €
2022 27,0 tis. € 17,0 tis. €
2021 26,6 tis. € 20,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie191,4 tis. €
  • Záväzky20,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma NINMAH s. r. o. v konkurze?

NINMAH s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma NINMAH s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala NINMAH s. r. o. tržby 44,9 tis. €.

Je firma NINMAH s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 NINMAH s. r. o. dosiahla zisk 3,0 tis. €.

Je NINMAH s. r. o. platiteľom DPH?

NINMAH s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma NINMAH s. r. o. sídli?

NINMAH s. r. o. má sídlo na adrese Čiližská 8, Bratislava - mestská časť Vrakuňa, 821 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026