Lukáč spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50351877
DIČ: 2120297256
IČ DPH: SK2120297256
Miroslava Ďuržu 31, Nové Mesto nad Váhom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Miroslava Ďuržu 31, Nové Mesto nad Váhom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Oprava počítačov, osobných potrieb a potrieb pre domácnosť 95.29
Dátum vzniku: 15. 6. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 13. 7. 2016
Spisová značka: Sro/33240/R
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Lukáč od 15. 6. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Lukáč spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 35 % na 58,3 tis. € a tržby jej klesli o 36 % na 93,5 tis. €.

93,5 tis. €
Tržby
58,3 tis. €
Zisk
93,5 tis. €
Celkové výnosy
364,7 tis. €
Aktíva
361,7 tis. €
Vlastné imanie
1 %
Celková zadlženosť
92,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 44,2 tis., 2022 41,0 tis., 2023 65,3 tis., 2024 90,0 tis., 2025 58,3 tis.202144,2 tis.202241,0 tis.202365,3 tis.202490,0 tis.202558,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 116,0 tis., 2022 136,0 tis., 2023 128,0 tis., 2024 145,7 tis., 2025 93,5 tis.2021116,0 tis.2022136,0 tis.2023128,0 tis.2024145,7 tis.202593,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 93,5 tis. € 58,3 tis. €
2024 145,7 tis. € 90,0 tis. €
2023 128,0 tis. € 65,3 tis. €
2022 136,0 tis. € 41,0 tis. €
2021 116,0 tis. € 44,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok101,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky20,4 tis. €
  • Finančné účty243,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy3,7 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov294,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie58,3 tis. €
  • Rezervy7 €
  • Dlhodobé záväzky163 €
  • Krátkodobé záväzky2,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Lukáč spol. s r.o. v konkurze?

Lukáč spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Lukáč spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Lukáč spol. s r.o. tržby 93,5 tis. €.

Je firma Lukáč spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Lukáč spol. s r.o. dosiahla zisk 58,3 tis. €.

Je Lukáč spol. s r.o. platiteľom DPH?

Lukáč spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Lukáč spol. s r.o. sídli?

Lukáč spol. s r.o. má sídlo na adrese Miroslava Ďuržu 31, Nové Mesto nad Váhom, 915 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026