BAUSIM s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50345605
DIČ: 2120288929
IČ DPH: SK2120288929
Šintava 725, Šintava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Šintava 725, Šintava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 27. 5. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2017
Spisová značka: Sro/37812/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi(maloobchod), alebo iný prevádzkovateľom živnosti(veľkoobchod); uskutočňovanie stavieb a ich zmien; čistenie kanalizačných systémov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Simona Sedláčková od 17. 11. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BAUSIM s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 27 % na 100,4 tis. € a tržby jej klesli o 7 % na 537,2 tis. €.

537,2 tis. €
Tržby
100,4 tis. €
Zisk
542,6 tis. €
Celkové výnosy
719,9 tis. €
Aktíva
669,3 tis. €
Vlastné imanie
7 %
Celková zadlženosť
35,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 27,1 tis., 2022 79,9 tis., 2023 98,2 tis., 2024 137,9 tis., 2025 100,4 tis.202127,1 tis.202279,9 tis.202398,2 tis.2024137,9 tis.2025100,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 376,9 tis., 2022 557,9 tis., 2023 633,6 tis., 2024 578,5 tis., 2025 537,2 tis.2021376,9 tis.2022557,9 tis.2023633,6 tis.2024578,5 tis.2025537,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 537,2 tis. € 100,4 tis. €
2024 578,5 tis. € 137,9 tis. €
2023 633,6 tis. € 98,2 tis. €
2022 557,9 tis. € 79,9 tis. €
2021 376,9 tis. € 27,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok53,0 tis. €
  • Zásoby13,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky200,8 tis. €
  • Finančné účty453,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku5,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov558,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie100,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky50,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BAUSIM s.r.o. v konkurze?

BAUSIM s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BAUSIM s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BAUSIM s.r.o. tržby 537,2 tis. €.

Je firma BAUSIM s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BAUSIM s.r.o. dosiahla zisk 100,4 tis. €.

Je BAUSIM s.r.o. platiteľom DPH?

BAUSIM s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BAUSIM s.r.o. sídli?

BAUSIM s.r.o. má sídlo na adrese Šintava 725, Šintava, 925 51.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026