BV natural s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50344790
DIČ: 2120283506
IČ DPH: SK2120283506
Horná 16, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Horná 16, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 25. 5. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2016
Spisová značka: Sro/29902/S
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi(maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobc…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Michal Kamenický od 18. 3. 2024
    konateľspoločník
  • Mgr. Miloslav Greguš od 18. 3. 2024
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BV natural s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 211 % na 42,0 tis. € a tržby jej narástli o 35 % na 1,0 mil. €.

1,0 mil. €
Tržby
42,0 tis. €
Zisk
1,0 mil. €
Celkové výnosy
287,2 tis. €
Aktíva
208,7 tis. €
Vlastné imanie
27 %
Celková zadlženosť
6,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 19,3 tis., 2022 2,7 tis., 2023 16,7 tis., 2024 13,5 tis., 2025 42,0 tis.202119,3 tis.20222,7 tis.202316,7 tis.202413,5 tis.202542,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 750,7 tis., 2022 401,8 tis., 2023 707,9 tis., 2024 743,1 tis., 2025 1,0 mil.2021750,7 tis.2022401,8 tis.2023707,9 tis.2024743,1 tis.20251,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,0 mil. € 42,0 tis. €
2024 743,1 tis. € 13,5 tis. €
2023 707,9 tis. € 16,7 tis. €
2022 401,8 tis. € 2,7 tis. €
2021 750,7 tis. € 19,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,7 tis. €
  • Zásoby12,0 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky40,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky50,9 tis. €
  • Finančné účty180,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy55,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov106,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie42,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky181 €
  • Krátkodobé záväzky78,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BV natural s.r.o. v konkurze?

BV natural s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BV natural s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BV natural s.r.o. tržby 1,0 mil. €.

Je firma BV natural s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BV natural s.r.o. dosiahla zisk 42,0 tis. €.

Je BV natural s.r.o. platiteľom DPH?

BV natural s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BV natural s.r.o. sídli?

BV natural s.r.o. má sídlo na adrese Horná 16, Banská Bystrica, 974 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026