Catering Johny s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50340778
DIČ: 2120286894
IČ DPH: SK2120286894
1. mája 708/27, Tomášov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: 1. mája 708/27, Tomášov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.30
Dátum vzniku: 25. 5. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 2. 1. 2018
Spisová značka: Sro/111652/B
Predmet podnikania (výber): Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne; Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu; Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach (cateringové služby) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Adnan Jusufovič od 25. 5. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Catering Johny s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 14 % na 39,1 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 1,4 mil. €.

1,4 mil. €
Tržby
39,1 tis. €
Zisk
1,4 mil. €
Celkové výnosy
330,8 tis. €
Aktíva
157,1 tis. €
Vlastné imanie
53 %
Celková zadlženosť
18,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 110,2 tis., 2022 61,1 tis., 2023 45,7 tis., 2024 34,4 tis., 2025 39,1 tis.2021110,2 tis.202261,1 tis.202345,7 tis.202434,4 tis.202539,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 692,3 tis., 2022 1,2 mil., 2023 1,3 mil., 2024 1,5 mil., 2025 1,4 mil.2021692,3 tis.20221,2 mil.20231,3 mil.20241,5 mil.20251,4 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 725,1 tis., 2022 1,2 mil., 2023 1,3 mil., 2024 1,5 mil., 2025 1,4 mil.2021725,1 tis.20221,2 mil.20231,3 mil.20241,5 mil.20251,4 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 18,3 tis., 2022 16,4 tis., 2023 8,5 tis., 2024 9,5 tis., 2025 11,9 tis.202118,3 tis.202216,4 tis.20238,5 tis.20249,5 tis.202511,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,4 mil. € 39,1 tis. €
2024 1,5 mil. € 34,4 tis. €
2023 1,3 mil. € 45,7 tis. €
2022 1,2 mil. € 61,1 tis. €
2021 692,3 tis. € 110,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok32,5 tis. €
  • Zásoby1,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky202,0 tis. €
  • Finančné účty95,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov112,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie39,1 tis. €
  • Rezervy7,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky9,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky73,8 tis. €
  • Bankové úvery82,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Catering Johny s.r.o. v konkurze?

Catering Johny s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Catering Johny s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Catering Johny s.r.o. tržby 1,4 mil. €.

Je firma Catering Johny s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Catering Johny s.r.o. dosiahla zisk 39,1 tis. €.

Je Catering Johny s.r.o. platiteľom DPH?

Catering Johny s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Catering Johny s.r.o. sídli?

Catering Johny s.r.o. má sídlo na adrese 1. mája 708/27, Tomášov, 900 44.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026