Spišský s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50340751
DIČ: 2120285981
Kežmarská ul. 8A, Levoča

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kežmarská ul. 8A, Levoča Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 27. 5. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/39235/V
Predmet podnikania (výber): Uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien; Uskutočňovanie pozemných stavieb a ich zmien; Uskutočňovanie inžinierskych stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ivan Spišský od 27. 5. 2016
    konateľspoločník
  • Ján Spišský od 27. 5. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Spišský s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 328 % na 3,2 tis. € a tržby jej narástli o 132 % na 36,2 tis. €.

36,2 tis. €
Tržby
3,2 tis. €
Zisk
36,5 tis. €
Celkové výnosy
32,2 tis. €
Aktíva
18,1 tis. €
Vlastné imanie
44 %
Celková zadlženosť
46,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 226, 2022 1,5 tis., 2023 2,1 tis., 2024 750, 2025 3,2 tis.202122620221,5 tis.20232,1 tis.202475020253,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 26,4 tis., 2022 24,5 tis., 2023 34,2 tis., 2024 15,6 tis., 2025 36,2 tis.202126,4 tis.202224,5 tis.202334,2 tis.202415,6 tis.202536,2 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 26,8 tis., 2022 24,8 tis., 2023 34,6 tis., 2024 15,7 tis., 2025 36,5 tis.202126,8 tis.202224,8 tis.202334,6 tis.202415,7 tis.202536,5 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 70, 2022 327, 2023 496, 2024 340, 2025 3562021702022327202349620243402025356
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 36,2 tis. € 3,2 tis. €
2024 15,6 tis. € 750 €
2023 34,2 tis. € 2,1 tis. €
2022 24,5 tis. € 1,5 tis. €
2021 26,4 tis. € 226 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Finančné účty32,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov9,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky4,6 tis. €
  • Bankové úvery9,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Spišský s.r.o. v konkurze?

Spišský s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Spišský s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Spišský s.r.o. tržby 36,2 tis. €.

Je firma Spišský s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Spišský s.r.o. dosiahla zisk 3,2 tis. €.

Kde firma Spišský s.r.o. sídli?

Spišský s.r.o. má sídlo na adrese Kežmarská ul. 8A, Levoča, 054 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026