PA3K plus s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50338544
DIČ: 2120284683
IČ DPH: SK2120284683
Kľukatá 64, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kľukatá 64, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 25. 5. 2016
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2018
Spisová značka: Sro/111658/B
Predmet podnikania (výber): Spracovanie prírodného medu; Chov vybraných druhov zvierat; Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Patrik Petro od 25. 5. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PA3K plus s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 85 % na 7,0 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 555,4 tis. €.

555,4 tis. €
Tržby
7,0 tis. €
Zisk
586,7 tis. €
Celkové výnosy
344,6 tis. €
Aktíva
161,2 tis. €
Vlastné imanie
53 %
Celková zadlženosť
14,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 599, 2022 24,8 tis., 2023 74,2 tis., 2024 48,1 tis., 2025 7,0 tis.2021599202224,8 tis.202374,2 tis.202448,1 tis.20257,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 208,2 tis., 2022 235,7 tis., 2023 369,7 tis., 2024 545,6 tis., 2025 555,4 tis.2021208,2 tis.2022235,7 tis.2023369,7 tis.2024545,6 tis.2025555,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 555,4 tis. € 7,0 tis. €
2024 545,6 tis. € 48,1 tis. €
2023 369,7 tis. € 74,2 tis. €
2022 235,7 tis. € 24,8 tis. €
2021 208,2 tis. € 599 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok181,2 tis. €
  • Zásoby86,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky59,0 tis. €
  • Finančné účty18,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov146,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie7,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky137,2 tis. €
  • Bankové úvery21,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PA3K plus s.r.o. v konkurze?

PA3K plus s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PA3K plus s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PA3K plus s.r.o. tržby 555,4 tis. €.

Je firma PA3K plus s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PA3K plus s.r.o. dosiahla zisk 7,0 tis. €.

Je PA3K plus s.r.o. platiteľom DPH?

PA3K plus s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PA3K plus s.r.o. sídli?

PA3K plus s.r.o. má sídlo na adrese Kľukatá 64, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026