BlueGarb s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50334026
DIČ: 2120285728
IČ DPH: SK2120285728
Laurinská 3, Bratislava - mestská časť Staré mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Laurinská 3, Bratislava - mestská časť Staré mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zber, spracúvanie a likvidácia odpadov; úprava odpadov na druhotné suroviny 38.21
Dátum vzniku: 27. 5. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 8. 2016
Spisová značka: Sro/111728/B
Predmet podnikania (výber): Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom; Výroba tovaru z plastov; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Trnka od 27. 5. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BlueGarb s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 10 % na 6,5 tis. € a tržby jej klesli o 20 % na 334,9 tis. €.

334,9 tis. €
Tržby
6,5 tis. €
Zisk
338,2 tis. €
Celkové výnosy
397,5 tis. €
Aktíva
74,5 tis. €
Vlastné imanie
81 %
Celková zadlženosť
20,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 15,5 tis., 2022 2,9 tis., 2023 4,9 tis., 2024 5,9 tis., 2025 6,5 tis.202115,5 tis.20222,9 tis.20234,9 tis.20245,9 tis.20256,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 705,7 tis., 2022 282,0 tis., 2023 485,2 tis., 2024 420,2 tis., 2025 334,9 tis.2021705,7 tis.2022282,0 tis.2023485,2 tis.2024420,2 tis.2025334,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 334,9 tis. € 6,5 tis. €
2024 420,2 tis. € 5,9 tis. €
2023 485,2 tis. € 4,9 tis. €
2022 282,0 tis. € 2,9 tis. €
2021 705,7 tis. € 15,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok135,3 tis. €
  • Zásoby273 €
  • Krátkodobé pohľadávky240,3 tis. €
  • Finančné účty21,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov62,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie6,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky85,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky205,9 tis. €
  • Bankové úvery31,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BlueGarb s.r.o. v konkurze?

BlueGarb s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BlueGarb s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BlueGarb s.r.o. tržby 334,9 tis. €.

Je firma BlueGarb s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BlueGarb s.r.o. dosiahla zisk 6,5 tis. €.

Je BlueGarb s.r.o. platiteľom DPH?

BlueGarb s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BlueGarb s.r.o. sídli?

BlueGarb s.r.o. má sídlo na adrese Laurinská 3, Bratislava - mestská časť Staré mesto, 811 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026