SalManAc, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50331591
DIČ: 2120286322
IČ DPH: SK2120286322
Žitavská 22, Bratislava - mestská časť Vrakuňa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Žitavská 22, Bratislava - mestská časť Vrakuňa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 27. 5. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2019
Spisová značka: Sro/111729/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez ve…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Vladimír Fábry od 27. 5. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SalManAc, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 66 % na 832 € a tržby jej narástli o 11 % na 197,1 tis. €.

197,1 tis. €
Tržby
832 €
Zisk
77,7 tis. €
Aktíva
52,7 tis. €
Vlastné imanie
32 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,6 tis., 2022 −15,2 tis., 2023 11,3 tis., 2024 2,5 tis., 2025 83220216,6 tis.2022−15,2 tis.202311,3 tis.20242,5 tis.2025832
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 96,5 tis., 2022 147,3 tis., 2023 168,2 tis., 2024 176,9 tis., 2025 197,1 tis.202196,5 tis.2022147,3 tis.2023168,2 tis.2024176,9 tis.2025197,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 197,1 tis. € 832 €
2024 176,9 tis. € 2,5 tis. €
2023 168,2 tis. € 11,3 tis. €
2022 147,3 tis. € -15,2 tis. €
2021 96,5 tis. € 6,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie52,7 tis. €
  • Záväzky25,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SalManAc, s.r.o. v konkurze?

SalManAc, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SalManAc, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SalManAc, s.r.o. tržby 197,1 tis. €.

Je firma SalManAc, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SalManAc, s.r.o. dosiahla zisk 832 €.

Je SalManAc, s.r.o. platiteľom DPH?

SalManAc, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SalManAc, s.r.o. sídli?

SalManAc, s.r.o. má sídlo na adrese Žitavská 22, Bratislava - mestská časť Vrakuňa, 821 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026