CafeRAZY1 s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50331523
DIČ: 2120283484
IČ DPH: SK2120283484
Námestie Svätého Egídia 61/32, Poprad

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Námestie Svätého Egídia 61/32, Poprad Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.30
Dátum vzniku: 26. 5. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 3. 2017
Spisová značka: Sro/32975/P
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Rastislav Macurák od 26. 5. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CafeRAZY1 s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 790 % na 34,4 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 88,0 tis. €.

88,0 tis. €
Tržby
34,4 tis. €
Zisk
96,4 tis. €
Celkové výnosy
253,3 tis. €
Aktíva
199,5 tis. €
Vlastné imanie
21 %
Celková zadlženosť
43,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −2,4 tis., 2022 23,3 tis., 2023 10,5 tis., 2024 3,9 tis., 2025 34,4 tis.2021−2,4 tis.202223,3 tis.202310,5 tis.20243,9 tis.202534,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 40,8 tis., 2022 47,9 tis., 2023 53,3 tis., 2024 86,9 tis., 2025 88,0 tis.202140,8 tis.202247,9 tis.202353,3 tis.202486,9 tis.202588,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 88,0 tis. € 34,4 tis. €
2024 86,9 tis. € 3,9 tis. €
2023 53,3 tis. € 10,5 tis. €
2022 47,9 tis. € 23,3 tis. €
2021 40,8 tis. € -2,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok64,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky111,4 tis. €
  • Finančné účty77,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie71 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov159,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie34,4 tis. €
  • Rezervy381 €
  • Krátkodobé záväzky5,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie47,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CafeRAZY1 s.r.o. v konkurze?

CafeRAZY1 s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CafeRAZY1 s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CafeRAZY1 s.r.o. tržby 88,0 tis. €.

Je firma CafeRAZY1 s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CafeRAZY1 s.r.o. dosiahla zisk 34,4 tis. €.

Je CafeRAZY1 s.r.o. platiteľom DPH?

CafeRAZY1 s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CafeRAZY1 s.r.o. sídli?

CafeRAZY1 s.r.o. má sídlo na adrese Námestie Svätého Egídia 61/32, Poprad, 058 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026