Beauty box, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50331175
DIČ: 2120296134
Hrobákova 2480/22, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hrobákova 2480/22, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99 SK NACE podľa Štatistického úradu SR (Register právnických osôb) — štatistická klasifikácia hlavnej činnosti, nie predmet podnikania z obchodného registra.
Dátum vzniku: 7. 6. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/111977/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Jana Bartlová od 7. 6. 2016
    konateľspoločník
    Podiel: 100 % Vklad: 5 000 €

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Beauty box, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 187 % na 766 € a tržby jej klesli o 16 % na 6,2 tis. €.

6,2 tis. €
Tržby
766 €
Zisk
6,2 tis. €
Celkové výnosy
9,9 tis. €
Aktíva
-7,2 tis. €
Vlastné imanie
173 %
Celková zadlženosť
7,7 %
Návratnosť aktív (ROA)
19,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −4,6 tis., 2022 −1,0 tis., 2023 −3,5 tis., 2024 267, 2025 7662021−4,6 tis.2022−1,0 tis.2023−3,5 tis.20242672025766
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,4 tis., 2022 6,3 tis., 2023 5,8 tis., 2024 7,4 tis., 2025 6,2 tis.20211,4 tis.20226,3 tis.20235,8 tis.20247,4 tis.20256,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 6,2 tis. € 766 €
2024 7,4 tis. € 267 €
2023 5,8 tis. € -3,5 tis. €
2022 6,3 tis. € -1,0 tis. €
2021 1,4 tis. € -4,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Finančné účty9,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie452 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku82 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-13,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie766 €
  • Rezervy300 €
  • Krátkodobé záväzky16,9 tis. €

Finančné ukazovatele

2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 6–12/2016
Návratnosť vlastného kapitálu (ROE) — — — — — −550,7 % 28,3 % −2,9 % 9,0 % −53,5 %
Návratnosť aktív (ROA) 7,7 % 3,6 % −412,2 % −113,0 % −511,3 % −196,9 % 19,1 % −1,8 % 4,1 % −24,5 %
Zisková marža 12,3 % — — — — — — — — —
Hrubá marža 19,5 % — — — — — — — — —
Celková zadlženosť 173,0 % 209,1 % — 642,5 % 527,6 % 64,2 % 32,4 % 39,4 % 54,5 % 54,2 %
Daň z príjmov 340 € — — — — — — — — —

Návratnosť a marže z výsledku hospodárenia po zdanení; celková zadlženosť = záväzky / aktíva. Pri zápornom vlastnom imaní sa ROE nepočíta.

Účtovné závierky

Súvaha a výkaz ziskov a strát po riadkoch tak, ako ich firma podala do Registra účtovných závierok. Zobrazené sú vyplnené riadky; sumy v celých eurách.

Súvaha — aktíva Úč POD · 2025
Riadok 2025
001 Spolu majetok 9 921 €
033 B. Obežný majetok 9 469 €
071 B.V. Finančné účty 9 469 €
072 B.V.1. Peniaze 8 858 €
073 2. Účty v bankách 611 €
074 C. Časové rozlíšenie súčet 452 €
076 2. Náklady budúcich období krátkodobé 452 €
Súvaha — pasíva Úč POD · 2025
Riadok 2025
079 Spolu vlastné imanie a záväzky 9 921 €
080 A. Vlastné imanie −7 239 €
081 A.I. Základné imanie súčet 5 000 €
082 A.I.1. Základné imanie 5 000 €
087 A.IV. Zákonné rezervné fondy 82 €
088 A.IV.1. Zákonný rezervný fond a nedeliteľný fond 82 €
097 A.VII. Výsledok hospodárenia minulých rokov −13 087 €
098 A.VII.1. Nerozdelený zisk minulých rokov 1 881 €
099 2. Neuhradená strata minulých rokov −14 968 €
100 A.VIII. Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení 766 €
101 B. Záväzky 17 160 €
122 B.IV. Krátkodobé záväzky súčet 16 860 €
123 B.IV.1. Záväzky z obchodného styku súčet 724 €
126 1.c. Ostatné záväzky z obchodného styku 724 €
130 5. Záväzky voči spoločníkom a združeniu 15 795 €
132 7. Záväzky zo sociálneho poistenia 1 €
133 8. Daňové záväzky a dotácie 340 €
136 B.V. Krátkodobé rezervy 300 €
138 2. Ostatné rezervy 300 €
Výkaz ziskov a strát Úč POD · 2025
Riadok 2025
001 Čistý obrat 6 239 €
002 Výnosy z hospodárskej činnosti spolu súčet 6 239 €
005 III. Tržby z predaja služieb 6 239 €
010 Náklady na hospodársku činnosť spolu 5 047 €
012 B. Spotreba materiálu, energie a ostatných neskladovateľných dodávok 287 €
014 D. Služby 4 735 €
020 F. Dane a poplatky 25 €
027 Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti 1 192 €
028 Pridaná hodnota 1 217 €
045 Náklady na finančnú činnosť spolu 86 €
054 Q. Ostatné náklady na finančnú činnosť 86 €
055 Výsledok hospodárenia z finančnej činnosti −86 €
056 Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie pred zdanením 1 106 €
057 R. Daň z príjmov 340 €
058 R.1. Daň z príjmov splatná 340 €
061 Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení 766 €

Riadky závierky zatiaľ nemáme načítané za roky: 2024, 2023, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016 — sú v origináli nižšie.

Originály v Registri účtovných závierok

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

História z obchodného registra

Osoby, ktoré už vo vedení ani vo vlastníctve nie sú

  • Jana Dutkovákonateľ, spoločník7. 6. 2016 – 8. 11. 2023

Výpis z obchodného registra SR ↗

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Beauty box, s.r.o. v konkurze?

Beauty box, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Beauty box, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Beauty box, s.r.o. tržby 6,2 tis. €.

Je firma Beauty box, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Beauty box, s.r.o. dosiahla zisk 766 €.

Kde firma Beauty box, s.r.o. sídli?

Beauty box, s.r.o. má sídlo na adrese Hrobákova 2480/22, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 25. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 24. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 25. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 24. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 21. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 22. 10. 2026