Via Trade s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50329499
DIČ: 2120301689
IČ DPH: SK2120301689
SNP 1/1, Nová Dubnica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: SNP 1/1, Nová Dubnica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.11
Dátum vzniku: 25. 5. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2017
Spisová značka: Sro/33131/R
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ondrej Koiš od 25. 5. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Via Trade s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 51 % na 32,4 tis. € a tržby jej narástli o 26 % na 445,5 tis. €.

445,5 tis. €
Tržby
32,4 tis. €
Zisk
446,9 tis. €
Celkové výnosy
437,6 tis. €
Aktíva
125,7 tis. €
Vlastné imanie
71 %
Celková zadlženosť
20,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,5 tis., 2022 4,4 tis., 2023 38,1 tis., 2024 21,5 tis., 2025 32,4 tis.20219,5 tis.20224,4 tis.202338,1 tis.202421,5 tis.202532,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 213,0 tis., 2022 197,9 tis., 2023 307,8 tis., 2024 352,2 tis., 2025 445,5 tis.2021213,0 tis.2022197,9 tis.2023307,8 tis.2024352,2 tis.2025445,5 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 216,3 tis., 2022 204,1 tis., 2023 309,6 tis., 2024 353,8 tis., 2025 446,9 tis.2021216,3 tis.2022204,1 tis.2023309,6 tis.2024353,8 tis.2025446,9 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 2,9 tis., 2022 1,8 tis., 2023 10,2 tis., 2024 7,0 tis., 2025 10,5 tis.20212,9 tis.20221,8 tis.202310,2 tis.20247,0 tis.202510,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 445,5 tis. € 32,4 tis. €
2024 352,2 tis. € 21,5 tis. €
2023 307,8 tis. € 38,1 tis. €
2022 197,9 tis. € 4,4 tis. €
2021 213,0 tis. € 9,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok12,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky302,2 tis. €
  • Finančné účty122,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov87,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie32,4 tis. €
  • Rezervy872 €
  • Dlhodobé záväzky4,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky106,9 tis. €
  • Bankové úvery200,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Via Trade s. r. o. v konkurze?

Via Trade s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Via Trade s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Via Trade s. r. o. tržby 445,5 tis. €.

Je firma Via Trade s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Via Trade s. r. o. dosiahla zisk 32,4 tis. €.

Je Via Trade s. r. o. platiteľom DPH?

Via Trade s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Via Trade s. r. o. sídli?

Via Trade s. r. o. má sídlo na adrese SNP 1/1, Nová Dubnica, 018 51.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026