Keners s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50327267
DIČ: 2120302811
IČ DPH: SK2120302811
Mlynské nivy 54, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mlynské nivy 54, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov 26.20
Dátum vzniku: 20. 5. 2016
Základné imanie: 5,8 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2017
Spisová značka: Sro/111575/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoo…; Maloobchod a veľkoobchod s elektrickými a elektronickými zariadeniami.; Prenájom hnuteľných vecí. …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Radoslav Jakab od 20. 5. 2016
    konateľspoločník
  • Miroslav Holubec od 7. 5. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Keners s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 27,0 tis. € a tržby jej klesli o 50 % na 168,5 tis. €.

168,5 tis. €
Tržby
27,0 tis. €
Strata
218,2 tis. €
Aktíva
11,0 tis. €
Vlastné imanie
95 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −35,9 tis., 2022 109,2 tis., 2023 50,4 tis., 2024 31,7 tis., 2025 −27,0 tis.2021−35,9 tis.2022109,2 tis.202350,4 tis.202431,7 tis.2025−27,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 310,5 tis., 2022 952,9 tis., 2023 197,7 tis., 2024 337,0 tis., 2025 168,5 tis.2021310,5 tis.2022952,9 tis.2023197,7 tis.2024337,0 tis.2025168,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 168,5 tis. € -27,0 tis. €
2024 337,0 tis. € 31,7 tis. €
2023 197,7 tis. € 50,4 tis. €
2022 952,9 tis. € 109,2 tis. €
2021 310,5 tis. € -35,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie11,0 tis. €
  • Záväzky207,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Keners s. r. o. v konkurze?

Keners s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Keners s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Keners s. r. o. tržby 168,5 tis. €.

Je firma Keners s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Keners s. r. o. vykázala stratu 27,0 tis. €.

Je Keners s. r. o. platiteľom DPH?

Keners s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Keners s. r. o. sídli?

Keners s. r. o. má sídlo na adrese Mlynské nivy 54, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026