FALCONI, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50321749
DIČ: 2120282692
IČ DPH: SK2120282692
Chmeľnica 109, Chmeľnica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Chmeľnica 109, Chmeľnica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 14. 5. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2016
Spisová značka: Sro/32921/P
Predmet podnikania (výber): Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení; Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva; Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Vasilík od 4. 5. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FALCONI, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 151 % na 53,3 tis. € a tržby jej narástli o 28 % na 784,6 tis. €.

784,6 tis. €
Tržby
53,3 tis. €
Zisk
790,1 tis. €
Celkové výnosy
281,4 tis. €
Aktíva
107,7 tis. €
Vlastné imanie
62 %
Celková zadlženosť
22,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 11,9 tis., 2022 1,2 tis., 2023 5,6 tis., 2024 21,2 tis., 2025 53,3 tis.202111,9 tis.20221,2 tis.20235,6 tis.202421,2 tis.202553,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 278,7 tis., 2022 336,8 tis., 2023 673,7 tis., 2024 612,5 tis., 2025 784,6 tis.2021278,7 tis.2022336,8 tis.2023673,7 tis.2024612,5 tis.2025784,6 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 278,7 tis., 2022 336,8 tis., 2023 673,7 tis., 2024 625,3 tis., 2025 790,1 tis.2021278,7 tis.2022336,8 tis.2023673,7 tis.2024625,3 tis.2025790,1 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 3,6 tis., 2022 574, 2023 2,1 tis., 2024 6,3 tis., 2025 15,1 tis.20213,6 tis.202257420232,1 tis.20246,3 tis.202515,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 784,6 tis. € 53,3 tis. €
2024 612,5 tis. € 21,2 tis. €
2023 673,7 tis. € 5,6 tis. €
2022 336,8 tis. € 1,2 tis. €
2021 278,7 tis. € 11,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok61,9 tis. €
  • Zásoby7,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky110,0 tis. €
  • Finančné účty99,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov49,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie53,3 tis. €
  • Rezervy2,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky169,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FALCONI, s.r.o. v konkurze?

FALCONI, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FALCONI, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FALCONI, s.r.o. tržby 784,6 tis. €.

Je firma FALCONI, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FALCONI, s.r.o. dosiahla zisk 53,3 tis. €.

Je FALCONI, s.r.o. platiteľom DPH?

FALCONI, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FALCONI, s.r.o. sídli?

FALCONI, s.r.o. má sídlo na adrese Chmeľnica 109, Chmeľnica, 064 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026