AVESYS.EU s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50314661
DIČ: 2120269756
IČ DPH: SK2120269756
1. mája 314/23, Nové Mesto nad Váhom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: 1. mája 314/23, Nové Mesto nad Váhom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.21
Dátum vzniku: 5. 5. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2017
Spisová značka: Sro/33029/R
Predmet podnikania (výber): Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marián Hrádel od 5. 5. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AVESYS.EU s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 74 % na 640 € a tržby jej klesli o 18 % na 91,0 tis. €.

91,0 tis. €
Tržby
640 €
Zisk
52,4 tis. €
Aktíva
28,0 tis. €
Vlastné imanie
47 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,7 tis., 2022 3,7 tis., 2023 3,0 tis., 2024 2,4 tis., 2025 64020213,7 tis.20223,7 tis.20233,0 tis.20242,4 tis.2025640
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 82,0 tis., 2022 69,8 tis., 2023 84,2 tis., 2024 111,0 tis., 2025 91,0 tis.202182,0 tis.202269,8 tis.202384,2 tis.2024111,0 tis.202591,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 91,0 tis. € 640 €
2024 111,0 tis. € 2,4 tis. €
2023 84,2 tis. € 3,0 tis. €
2022 69,8 tis. € 3,7 tis. €
2021 82,0 tis. € 3,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie28,0 tis. €
  • Záväzky24,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AVESYS.EU s.r.o. v konkurze?

AVESYS.EU s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AVESYS.EU s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AVESYS.EU s.r.o. tržby 91,0 tis. €.

Je firma AVESYS.EU s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AVESYS.EU s.r.o. dosiahla zisk 640 €.

Je AVESYS.EU s.r.o. platiteľom DPH?

AVESYS.EU s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AVESYS.EU s.r.o. sídli?

AVESYS.EU s.r.o. má sídlo na adrese 1. mája 314/23, Nové Mesto nad Váhom, 915 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026