Airco s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50311891
DIČ: 2120271648
IČ DPH: SK2120271648
Vodárenská 180/59, Piešťany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vodárenská 180/59, Piešťany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.21
Dátum vzniku: 30. 4. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 12. 9. 2016
Spisová značka: Sro/37637/T
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla; Prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jana Petríková od 29. 8. 2025
    konateľ
  • Ondrej Petrík od 7. 6. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Airco s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 8 % na 40,2 tis. € a tržby jej klesli o 19 % na 2,1 mil. €.

2,1 mil. €
Tržby
40,2 tis. €
Zisk
2,1 mil. €
Celkové výnosy
2,8 mil. €
Aktíva
2,1 mil. €
Vlastné imanie
26 %
Celková zadlženosť
13,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 12,6 tis., 2022 31,3 tis., 2023 17,2 tis., 2024 37,3 tis., 2025 40,2 tis.202112,6 tis.202231,3 tis.202317,2 tis.202437,3 tis.202540,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 478,4 tis., 2022 508,6 tis., 2023 550,4 tis., 2024 2,6 mil., 2025 2,1 mil.2021478,4 tis.2022508,6 tis.2023550,4 tis.20242,6 mil.20252,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,1 mil. € 40,2 tis. €
2024 2,6 mil. € 37,3 tis. €
2023 550,4 tis. € 17,2 tis. €
2022 508,6 tis. € 31,3 tis. €
2021 478,4 tis. € 12,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok11,5 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok896,9 tis. €
  • Zásoby1,3 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky421,0 tis. €
  • Finančné účty90,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie28,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy2,0 mil. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov18,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie40,2 tis. €
  • Rezervy4,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky172 €
  • Krátkodobé záväzky722,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Airco s. r. o. v konkurze?

Airco s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Airco s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Airco s. r. o. tržby 2,1 mil. €.

Je firma Airco s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Airco s. r. o. dosiahla zisk 40,2 tis. €.

Je Airco s. r. o. platiteľom DPH?

Airco s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Airco s. r. o. sídli?

Airco s. r. o. má sídlo na adrese Vodárenská 180/59, Piešťany, 921 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026