RAVOZA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50310810
DIČ: 2120270328
IČ DPH: SK2120270328
Vinné 3662, Vinné

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vinné 3662, Vinné Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.30
Dátum vzniku: 5. 5. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 6. 2016
Spisová značka: Sro/39100/V
Predmet podnikania (výber): Kuriérske služby; Nákladná cestná doprava s počtom vozidiel s hmotnosťou nad 3,5t: 2; Poskytovanie služieb osobného charakteru a pre osobnú hygienu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Rastislav Vojna od 5. 5. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RAVOZA s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 127 % na 67,6 tis. € a tržby jej narástli o 167 % na 7,7 mil. €.

7,7 mil. €
Tržby
67,6 tis. €
Zisk
7,8 mil. €
Celkové výnosy
1,4 mil. €
Aktíva
334,8 tis. €
Vlastné imanie
76 %
Celková zadlženosť
5,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,0 tis., 2022 4,1 tis., 2023 15,8 tis., 2024 29,7 tis., 2025 67,6 tis.20214,0 tis.20224,1 tis.202315,8 tis.202429,7 tis.202567,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 483,9 tis., 2022 1,1 mil., 2023 2,9 mil., 2024 2,9 mil., 2025 7,7 mil.2021483,9 tis.20221,1 mil.20232,9 mil.20242,9 mil.20257,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 7,7 mil. € 67,6 tis. €
2024 2,9 mil. € 29,7 tis. €
2023 2,9 mil. € 15,8 tis. €
2022 1,1 mil. € 4,1 tis. €
2021 483,9 tis. € 4,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok404,0 tis. €
  • Zásoby10,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky810,0 tis. €
  • Finančné účty180,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie19,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy195,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov66,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie67,6 tis. €
  • Rezervy4,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky703,0 tis. €
  • Bankové úvery372,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie13,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RAVOZA s.r.o. v konkurze?

RAVOZA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RAVOZA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RAVOZA s.r.o. tržby 7,7 mil. €.

Je firma RAVOZA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RAVOZA s.r.o. dosiahla zisk 67,6 tis. €.

Je RAVOZA s.r.o. platiteľom DPH?

RAVOZA s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RAVOZA s.r.o. sídli?

RAVOZA s.r.o. má sídlo na adrese Vinné 3662, Vinné, 072 31.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026