TAGAS, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50301454
DIČ: 2120288951
Alexandra Rudnaya 3619, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Alexandra Rudnaya 3619, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.21
Dátum vzniku: 1. 6. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/65788/L
Predmet podnikania (výber): prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia všeobecnej ambulantnej zdravotnej starostlivosti: všeobecnej ambulancie pre …; prenájom hnuteľných vecí; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Gabriela Trojáková od 8. 6. 2016
    konateľ
  • MUDr. Slávka Trojáková od 1. 6. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TAGAS, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 9 % na 6,8 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 242,0 tis. €.

242,0 tis. €
Tržby
6,8 tis. €
Zisk
242,0 tis. €
Celkové výnosy
239,8 tis. €
Aktíva
152,8 tis. €
Vlastné imanie
36 %
Celková zadlženosť
61,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 36,8 tis., 2022 7,7 tis., 2023 14,3 tis., 2024 6,3 tis., 2025 6,8 tis.202136,8 tis.20227,7 tis.202314,3 tis.20246,3 tis.20256,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 192,7 tis., 2022 184,6 tis., 2023 209,0 tis., 2024 240,6 tis., 2025 242,0 tis.2021192,7 tis.2022184,6 tis.2023209,0 tis.2024240,6 tis.2025242,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 242,0 tis. € 6,8 tis. €
2024 240,6 tis. € 6,3 tis. €
2023 209,0 tis. € 14,3 tis. €
2022 184,6 tis. € 7,7 tis. €
2021 192,7 tis. € 36,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok8,3 tis. €
  • Zásoby380 €
  • Krátkodobé pohľadávky93,1 tis. €
  • Finančné účty138,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov140,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie6,8 tis. €
  • Rezervy3,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky82,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TAGAS, s. r. o. v konkurze?

TAGAS, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TAGAS, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TAGAS, s. r. o. tržby 242,0 tis. €.

Je firma TAGAS, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TAGAS, s. r. o. dosiahla zisk 6,8 tis. €.

Kde firma TAGAS, s. r. o. sídli?

TAGAS, s. r. o. má sídlo na adrese Alexandra Rudnaya 3619, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026