ROČI PLUS s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50300156
DIČ: 2120285387
IČ DPH: SK2120285387
Bošanská 105/26, Krušovce - Dolné Chlebany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bošanská 105/26, Krušovce - Dolné Chlebany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 27. 5. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2016
Spisová značka: Sro/40916/N
Predmet podnikania (výber): Izolatérstvo; Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Roman Čimbora od 27. 5. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ROČI PLUS s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 32 % na 39,8 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 485,6 tis. €.

485,6 tis. €
Tržby
39,8 tis. €
Zisk
490,8 tis. €
Celkové výnosy
451,6 tis. €
Aktíva
360,4 tis. €
Vlastné imanie
20 %
Celková zadlženosť
27,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −16,2 tis., 2022 77,5 tis., 2023 110,3 tis., 2024 58,8 tis., 2025 39,8 tis.2021−16,2 tis.202277,5 tis.2023110,3 tis.202458,8 tis.202539,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 198,6 tis., 2022 457,5 tis., 2023 636,2 tis., 2024 493,2 tis., 2025 485,6 tis.2021198,6 tis.2022457,5 tis.2023636,2 tis.2024493,2 tis.2025485,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 485,6 tis. € 39,8 tis. €
2024 493,2 tis. € 58,8 tis. €
2023 636,2 tis. € 110,3 tis. €
2022 457,5 tis. € 77,5 tis. €
2021 198,6 tis. € -16,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok116,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky69,7 tis. €
  • Finančné účty265,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov315,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie39,8 tis. €
  • Rezervy200 €
  • Dlhodobé záväzky40,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky50,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ROČI PLUS s.r.o. v konkurze?

ROČI PLUS s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ROČI PLUS s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ROČI PLUS s.r.o. tržby 485,6 tis. €.

Je firma ROČI PLUS s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ROČI PLUS s.r.o. dosiahla zisk 39,8 tis. €.

Je ROČI PLUS s.r.o. platiteľom DPH?

ROČI PLUS s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ROČI PLUS s.r.o. sídli?

ROČI PLUS s.r.o. má sídlo na adrese Bošanská 105/26, Krušovce - Dolné Chlebany, 956 31.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026