VaLa logistics s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50297503
DIČ: 2120279095
IČ DPH: SK2120279095
Sládkovičova 29, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sládkovičova 29, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Skladové hospodárstvo a pomocné činnosti v doprave 52.29
Dátum vzniku: 23. 4. 2016
DPH: Platiteľ DPH od 10. 6. 2016
Spisová značka: Sro/29708/S
Predmet podnikania (výber): Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Michaela Laczová od 7. 6. 2017
    konateľspoločník
  • Martin Valko od 17. 4. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VaLa logistics s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 110,7 tis. € a tržby jej klesli o 7 % na 3,7 mil. €.

3,7 mil. €
Tržby
110,7 tis. €
Strata
3,7 mil. €
Celkové výnosy
1,1 mil. €
Aktíva
206,2 tis. €
Vlastné imanie
81 %
Celková zadlženosť
6,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 72,6 tis., 2022 274,4 tis., 2023 412,5 tis., 2024 51,3 tis., 2025 −110,7 tis.202172,6 tis.2022274,4 tis.2023412,5 tis.202451,3 tis.2025−110,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,8 mil., 2022 4,8 mil., 2023 5,0 mil., 2024 4,0 mil., 2025 3,7 mil.20212,8 mil.20224,8 mil.20235,0 mil.20244,0 mil.20253,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,7 mil. € -110,7 tis. €
2024 4,0 mil. € 51,3 tis. €
2023 5,0 mil. € 412,5 tis. €
2022 4,8 mil. € 274,4 tis. €
2021 2,8 mil. € 72,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok188,3 tis. €
  • Zásoby182 €
  • Krátkodobé pohľadávky626,5 tis. €
  • Finančné účty277,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie5,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov311,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-110,7 tis. €
  • Rezervy12,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky178,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky701,9 tis. €
  • Bankové úvery7 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VaLa logistics s.r.o. v konkurze?

VaLa logistics s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VaLa logistics s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VaLa logistics s.r.o. tržby 3,7 mil. €.

Je firma VaLa logistics s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VaLa logistics s.r.o. vykázala stratu 110,7 tis. €.

Je VaLa logistics s.r.o. platiteľom DPH?

VaLa logistics s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VaLa logistics s.r.o. sídli?

VaLa logistics s.r.o. má sídlo na adrese Sládkovičova 29, Banská Bystrica, 974 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026