ŠAMO TRANS s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50296540
DIČ: 2120266610
IČ DPH: SK2120266610
E. M. Šoltésovej 1834/38, Zvolen

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: E. M. Šoltésovej 1834/38, Zvolen Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Poštové služby a služby kuriérov 53.20
Dátum vzniku: 30. 4. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2016
Spisová značka: Sro/29766/S
Predmet podnikania (výber): Skladovanie a pomocné činnosti v doprave; kuriérske služby; poskytovanie služieb osobného charakteru a pre osobnú hygienu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Šamo od 30. 4. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ŠAMO TRANS s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 13 % na 12,8 tis. € a tržby jej narástli o 23 % na 1,6 mil. €.

1,6 mil. €
Tržby
12,8 tis. €
Zisk
1,6 mil. €
Celkové výnosy
736,1 tis. €
Aktíva
265,5 tis. €
Vlastné imanie
64 %
Celková zadlženosť
19,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −2,8 tis., 2022 3,6 tis., 2023 3,9 tis., 2024 14,8 tis., 2025 12,8 tis.2021−2,8 tis.20223,6 tis.20233,9 tis.202414,8 tis.202512,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 608,7 tis., 2022 899,1 tis., 2023 1,0 mil., 2024 1,3 mil., 2025 1,6 mil.2021608,7 tis.2022899,1 tis.20231,0 mil.20241,3 mil.20251,6 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 610,1 tis., 2022 899,1 tis., 2023 1,1 mil., 2024 1,3 mil., 2025 1,6 mil.2021610,1 tis.2022899,1 tis.20231,1 mil.20241,3 mil.20251,6 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 466, 2023 1,5 tis., 2024 4,0 tis., 2025 3,8 tis.20210202246620231,5 tis.20244,0 tis.20253,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,6 mil. € 12,8 tis. €
2024 1,3 mil. € 14,8 tis. €
2023 1,0 mil. € 3,9 tis. €
2022 899,1 tis. € 3,6 tis. €
2021 608,7 tis. € -2,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie265,5 tis. €
  • Záväzky470,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ŠAMO TRANS s.r.o. v konkurze?

ŠAMO TRANS s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ŠAMO TRANS s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ŠAMO TRANS s.r.o. tržby 1,6 mil. €.

Je firma ŠAMO TRANS s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ŠAMO TRANS s.r.o. dosiahla zisk 12,8 tis. €.

Je ŠAMO TRANS s.r.o. platiteľom DPH?

ŠAMO TRANS s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ŠAMO TRANS s.r.o. sídli?

ŠAMO TRANS s.r.o. má sídlo na adrese E. M. Šoltésovej 1834/38, Zvolen, 960 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026