Bautix.sk s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50291335
DIČ: 2120292053
IČ DPH: SK2120292053
Kalinčiakova 33, Senec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kalinčiakova 33, Senec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.10
Dátum vzniku: 27. 4. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2016
Spisová značka: Sro/110971/B
Predmet podnikania (výber): Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mária Chovancová od 29. 9. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Bautix.sk s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 34 % na 59,9 tis. € a tržby jej klesli o 30 % na 770,1 tis. €.

770,1 tis. €
Tržby
59,9 tis. €
Zisk
800,8 tis. €
Celkové výnosy
571,6 tis. €
Aktíva
237,3 tis. €
Vlastné imanie
58 %
Celková zadlženosť
12,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −112,1 tis., 2022 50,0 tis., 2023 96,1 tis., 2024 91,1 tis., 2025 59,9 tis.2021−112,1 tis.202250,0 tis.202396,1 tis.202491,1 tis.202559,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 330,2 tis., 2022 678,1 tis., 2023 1,0 mil., 2024 1,1 mil., 2025 770,1 tis.2021330,2 tis.2022678,1 tis.20231,0 mil.20241,1 mil.2025770,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 770,1 tis. € 59,9 tis. €
2024 1,1 mil. € 91,1 tis. €
2023 1,0 mil. € 96,1 tis. €
2022 678,1 tis. € 50,0 tis. €
2021 330,2 tis. € -112,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok317,3 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok20,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky172,0 tis. €
  • Finančné účty62,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov172,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie59,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky795 €
  • Krátkodobé záväzky185,5 tis. €
  • Bankové úvery148,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Bautix.sk s. r. o. v konkurze?

Bautix.sk s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Bautix.sk s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Bautix.sk s. r. o. tržby 770,1 tis. €.

Je firma Bautix.sk s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Bautix.sk s. r. o. dosiahla zisk 59,9 tis. €.

Je Bautix.sk s. r. o. platiteľom DPH?

Bautix.sk s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Bautix.sk s. r. o. sídli?

Bautix.sk s. r. o. má sídlo na adrese Kalinčiakova 33, Senec, 903 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026