J-Dent, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50287508
DIČ: 2120259207
IČ DPH: SK2120259207
Športová 69, Nové Mesto nad Váhom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Športová 69, Nové Mesto nad Váhom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.23
Dátum vzniku: 22. 4. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/32973/R
Predmet podnikania (výber): Prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia ambulancie v špecializačnom odbore stomatológia; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť J-Dent, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 12 % na 119,6 tis. € a tržby jej klesli o 7 % na 228,2 tis. €.

228,2 tis. €
Tržby
119,6 tis. €
Zisk
255,8 tis. €
Celkové výnosy
590,1 tis. €
Aktíva
577,5 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť
70,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 65,2 tis., 2022 73,0 tis., 2023 69,4 tis., 2024 106,6 tis., 2025 119,6 tis.202165,2 tis.202273,0 tis.202369,4 tis.2024106,6 tis.2025119,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 178,0 tis., 2022 220,2 tis., 2023 358,3 tis., 2024 245,0 tis., 2025 228,2 tis.2021178,0 tis.2022220,2 tis.2023358,3 tis.2024245,0 tis.2025228,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 228,2 tis. € 119,6 tis. €
2024 245,0 tis. € 106,6 tis. €
2023 358,3 tis. € 69,4 tis. €
2022 220,2 tis. € 73,0 tis. €
2021 178,0 tis. € 65,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok12,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky258,5 tis. €
  • Finančné účty319,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov452,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie119,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky288 €
  • Krátkodobé záväzky12,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma J-Dent, s.r.o. v konkurze?

J-Dent, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma J-Dent, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala J-Dent, s.r.o. tržby 228,2 tis. €.

Je firma J-Dent, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 J-Dent, s.r.o. dosiahla zisk 119,6 tis. €.

Je J-Dent, s.r.o. platiteľom DPH?

J-Dent, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma J-Dent, s.r.o. sídli?

J-Dent, s.r.o. má sídlo na adrese Športová 69, Nové Mesto nad Váhom, 915 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026