CWM Group s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50286463
DIČ: 2120277137
IČ DPH: SK2120277137
Vlčkovce 457, Vlčkovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vlčkovce 457, Vlčkovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.21
Dátum vzniku: 19. 4. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 8. 2. 2018
Spisová značka: Sro/41633/T
Predmet podnikania (výber): Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopra…; Prípravné práce k realizácii stavby; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marcel Ušák od 11. 12. 2018
    konateľspoločník
  • Tomáš Šarmír od 28. 10. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CWM Group s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 55 % na 14,5 tis. € a tržby jej klesli o 35 % na 430,5 tis. €.

430,5 tis. €
Tržby
14,5 tis. €
Zisk
430,5 tis. €
Celkové výnosy
347,4 tis. €
Aktíva
115,1 tis. €
Vlastné imanie
67 %
Celková zadlženosť
19,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 12,6 tis., 2022 15,8 tis., 2023 19,4 tis., 2024 32,3 tis., 2025 14,5 tis.202112,6 tis.202215,8 tis.202319,4 tis.202432,3 tis.202514,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 400,6 tis., 2022 444,9 tis., 2023 425,7 tis., 2024 661,9 tis., 2025 430,5 tis.2021400,6 tis.2022444,9 tis.2023425,7 tis.2024661,9 tis.2025430,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 430,5 tis. € 14,5 tis. €
2024 661,9 tis. € 32,3 tis. €
2023 425,7 tis. € 19,4 tis. €
2022 444,9 tis. € 15,8 tis. €
2021 400,6 tis. € 12,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok160,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky50,4 tis. €
  • Finančné účty136,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov95,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie14,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky68,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky164,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CWM Group s.r.o. v konkurze?

CWM Group s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CWM Group s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CWM Group s.r.o. tržby 430,5 tis. €.

Je firma CWM Group s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CWM Group s.r.o. dosiahla zisk 14,5 tis. €.

Je CWM Group s.r.o. platiteľom DPH?

CWM Group s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CWM Group s.r.o. sídli?

CWM Group s.r.o. má sídlo na adrese Vlčkovce 457, Vlčkovce, 919 23.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026